News Telefony

HTC Ocean Note z niesamowitą kamerą?

Rok 2016 nie był zbyt przyjemny dla HTC. Firma, będąca w bardzo złej sytuacji finansowej, wciąż jednak walczy o powrót na rynek.

 

Tak oto w pierwszym kwartale 2017 roku ukażą się trzy nowe smartfony. Jednym z nich będzie Ocean Note, który wyróżniać ma się bardzo dobrą kamerą. Zaufane źródła podają, iż w rankingu DxOMark aparat z Ocean Note zajął pierwsze miejsce, wyprzedzając obecnego lidera, jakim jest Google Pixel.

Wiemy również, że producent zrezygnował z portu jack na rzecz standardu USB-C, który zyskuje na popularności głównie przez nowego iPhone 7. Smartfon oferować ma DualSIM, w którym jedna z kart może pracować w sieci 4G, zaś druga w 3G. Niestety nie ma informacji o konfiguracji sprzętowej urządzenia.

Oprócz Ocean Note HTC szykuje także model X10. X10, nazywany Alpine, prawdopodobnie zostanie wyposażony w procesor Helio P15, wspierany przez 3 GB RAM. Event, na którym powinny zostać zaprezentowane nowe modele telefonów zaplanowany jest na 12 stycznia, jednak nie wiadomo, jakie urządzenia ujrzą światło dzienne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *