News Operatorzy Telefony

HTC 10 Lifestyle i Lenovo K6 Note dostępne w Play

Nowości dostępne w ofercie fioletowego operatora nie mają końca. Play oficjalnie zaprezentował nowe smartfony dostępne w swoim portfolio. HTC 10 Lifestyle i Lenovo K6 Note dostępne już w sprzedaży wraz z umową.

 

Na polskim rynku urządzeń mobilnych z dnia na dzień pojawia się coraz więcej nowoczesnych, rzadkich lub tych wyczekiwanych smartfonów. Niekwestionowanym liderem w zaskakiwaniu klientów jest sieć Play, która między innymi jest jedynym operatorem mającym w swojej ofercie smartfony Xiaomi. Z wczorajszej informacji prasowej na blogu Marcina Gruszki, rzecznika sieci Play dowiedzieliśmy się, że operator wprowadza do swojej oferty kolejne ciekawe urządzenia, są to HTC 10 Lifestyle i Lenovo K6 Note. Nie da się ukryć, że te bardzo ciekawe propozycje mogą przyciągnąć nowych klientów.

Lenovo K6 Note

Operator dość intensywnie zaopatruje swoje magazyny zwiększając dostępność nowych urządzeń oraz ciekawych akcesoriów. Ostatnio na łamach technologicznej Szymon pisał o najnowszej gamingowej myszce w klimacie CS GO. Bogaty asortyment to silna pozycja w sprzedaży, a tej z pewnością nie brakuje sieci Play.

HTC 10 Lifestyle

Dokładny cennik oraz informacje dotyczące ofert znajdziemy bezpośrednio na stronie operatora. Nie pozostaje nam nic innego jak tylko obejrzeć dokładnie oferty i wybrać odpowiedniego smartfona dla swoich potrzeb.

Źródło: BlogPlay

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *