News Telefony

Android Nougat oficjalnie dla Galaxy S7 i S7 Edge

Realizacja panów Samsunga cały czas trwa. Mimo intensywnych prac nad tajemniczym Galaxy S8, producent nie zapomina o aktualnym flagowcu Galaxy S7 i S7 Edge, które właśnie otrzymują aktualizację do Androida Nougat.

 

Wraz z nowym rokiem 2017 firma Samsung postanowiła mile zaskoczyć swoich klientów. W Sieci już od dłuższego czasu plotkowano kiedy koreański gigant udostępni najnowszego Androida na swoje flagowe urządzenia. Nieoficjalnie mówiono o 17 stycznia, jednak Samsung pierwsze aktualizację wypuścił już 12 stycznia Najnowsze softy są rozsyłane drogą OTA (over-the-air) i już teraz możemy cierpliwie czekać kiedy nasze smartfony otrzymają najnowszego robocika. Niestety jest to Android 7.0, a nie jak wcześniej spekulowano 7.1.1.

Zaskoczeniem jest wielkość aktualizacji, która w tym przypadku wynosi tylko 215 MB. Nowoczesny system z pewnością przyniesie nam sporo zmian poczynając od nowego interfejsu, a kończąc na możliwości parowania z najnowszymi akcesoriami Samsunga, czy innymi urządzeniami. Pamiętajmy, że aktualizacja jest wysyłana stopniowo i nie od razu na wszystkie urządzenia. Z początku będą to modele XEO, czyli telefony z wolnego rynku bez softu operatorów. Pozostałym użytkownikom pozostaje się uzbroić w cierpliwość wyczekując najnowszej aktualizacji Android Nougat.

Źródło: Sammobile.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *