Gadżety News

Honor Band A1 – tani smartband z czujnikiem AV

Na rynku dostępnych jest już wiele różnych inteligentnych opasek. Bez wątpienia, na popularność danego smart bandu wpływa cena, dzięki czemu obecnie jedną z najpopularniejszych opasek na świecie jest Xiaomi Mi Band kosztujący około 15 dolarów. Huawei prezentujący opaskę Honor Band A1 również chce zawalczyć o nowych klientów.

fot. fonearena.com
fot. fonearena.com

Opaska Honor Band A1 podobnie jak u konkurencji nie posiada ekranu, czy pulsometru. W przypadku funkcjonalności producenci starają się trzymać jeden szyk, choć nie zawsze. Głównym zadaniem tego smartbandu jest liczenie kroków, szacowanie ilości spalonych kalorii, czy monitorowanie snu. Jeśli urządzenie będzie stale powiązane ze smartfonem za pośrednictwem BlueTooth to diody led oraz wibracja mogą informować nas o różnych powiadomieniach. Ciekawostką w tej opasce jest dostępny czujnik UV, mający na celu zapobieganie zagrożeniom związanym z nadmiernym wystawieniem skóry na słońce.

fot. fonearena.com
fot. fonearena.com

Honor Band A1 został wyceniony na 15 dolarów w wersji z paskiem silikonowym oraz 30 dolarów za edycję z paskiem skórzanym. Niestety, obecnie nie wiadomo, czy urządzenie trafi na rynek europejski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *