Filmbox News

GRUDNIOWY FILMBOX 4/24

Nudne, zimowe wieczory?
Wejdź na technologiczna.pl i zacznij z Nami odliczać dni do Świąt Bożego Narodzenia. Każdego dnia będziemy przedstawiać Wam trzy propozycje filmowe.

 
,,Szybcy i wściekli 8”
 
Tytuł oryginalny: The Fate of the Furious
 
Gatunek: Akcja
 
Produkcja: Francja, Japonia, Kanada, USA, Wielka Brytania, Samoa
 
Premiera: 21 kwietnia 2017 (Polska) 4 kwietnia 2017 (Świat)
 
,,Szybcy i wściekli” przemierzają cały świat by powstrzymać zło i chaos. Ósma część opowiada o miodowym miesiącu Dom’a i Letty. W tym samym czasie Brian i Mi’a odchodzą z gry, a pozostali odzyskują namiastkę normalnego życia. Niestety pojawia się tajemnicza postać, która wciąga Dom’a w niebezpieczny świat bez możliwości ucieczki. Dom zdradzi swoich najbliższych i wystawi ich na czas testów i prób. Akcja filmu toczy się od wybrzeży Kuby przez Nowy York po arktyczne morze Barentsa.
 

 
,,Strażnicy galaktyki II”
 
Tytuł oryginalny: Guardians of the Galaxy
 
Gatunek: Akcja, Sci-Fi
 
Produkcja: USA
 
Premiera: 5 maja 2017 (Polska) 19 kwietnia 2017 (Świat)
 
Grupa outsiderów nieustannie przeszukuje zakątki kosmosu by rozwiązać zagadkę pochodzenia Petera Quilla aka Star Lorda – jednego z ich członków. W trakcie działań dawni wrogowie okażą się wielkimi sprzymierzeńcami, a w powiększającym się uniwersum w filmie Marvela zagoszczą nowe postacie znane z popularnych komiksów.
 

 
,,Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara”
 
Tytuł oryginalny: Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No tales
 
Gatunek: Fantasy, Przygodowy
 
Produkcja: USA, Australia
 
Premiera: 26 maja 2017 (Polska) 11 maja  2017 (Świat)
 
Załoga piratów pod przewodnictwem kapitana Salazara (Javier Bardem) zbiega z Diabelskiego Trójkąta i zapowiada zemstę na wszystkich piratach. Nieuchronnie zbliżającej się zagładzie próbuje zapobiec Jack Sparrow (Johnny Depp). Dowódca ,,Czarnej Perły” wyrusza w podróż, by odnaleźć Trójząb Posejdona i mistyczny artefak, który jest symbolem władzy nad morzami. Artefaku dowódca ,,Czarnej Perły” zamierza użyć w walce przeciwko Salazarowi.
 

 
Opracowanie własne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *