Filmbox News

GRUDNIOWY FILMBOX 21/24

Nudne, zimowe wieczory?
Wejdź na technologiczna.pl i zacznij z Nami odliczać dni do Świąt Bożego Narodzenia. Każdego dnia będziemy przedstawiać Wam trzy propozycje filmowe.

 
,,Król Artur: Legenda Miecza”
 
Tytuł oryginalny: King Arthur: Legend of the Sword
 
Gatunek: Dramat, Przygodowy
 
Produkcja: USA
 
Premiera: 16 czerwca 2017 (Polska) 7 maja 2017 (Świat)
 
Historia młodego Artura, który w tym filmie pokazuje swój spryt i odwagę. Większość swojego wolnego czasu spędza ze znajomymi w Londonium. Jego życie zmienia się, gdy w posiadanie otrzymuje miecz Excalibur – a wraz z nim przyszłość. Porażony mocą miecza staje przed trudnym wyborem. Uczy się władać mieczem, aby móc stoczyć walkę z demonem. Walczy o to, aby lud zjednoczył się. Konfrontuje się z tyranem Vortigernem, który zamordował jego rodziców, ukradł jego koronę i ogłosił się królem.
 

 
,,Król Rozrywki”
 
Tytuł oryginalny: The Greatest
 
Gatunek: Biograficzny, Musical
 
Produkcja: USA
 
Premiera: 29 grudnia 2017 (Polska) 20 grudnia 2017 (Świat)
 
Typowy musical, który ukazuje początki amerykańskiego przemysłu rozrywkowego. Film oparty jest o losy P. T. Barnuma. Pokazuje historię wizjonera, gotowego na wszystko by urzeczywistnić ideę widowiska, które było sensacją na skalę światową.
 

 
,,Na krawędzi”
 
Tytuł oryginalny: Le Fidele
 
Gatunek: Kryminał
 
Produkcja: Belgia, Francja
 
Premiera: 29 grudnia 2017 (Polska) 7 września 2017 (Świat)
 
Trzymający w napięciu kryminał z udziałem broni, związany z niebezpieczeństwem i dużą dawką adrenaliny. Pokazuje historię dwóch kochanków: ONA – kobieta rajdowiec, ON – gangster. Bibi i Gina kochają życie ,,Na krawędzi”. Gangster skrywa jednak tajemnicę związaną z brutalnym światem przestępczym.
 

 
Opracowanie własne

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *