Filmbox News

GRUDNIOWY FILMBOX 2/24

Nudne, zimowe wieczory?
Wejdź na technologiczna.pl i zacznij z Nami odliczać dni do Świąt Bożego Narodzenia. Każdego dnia będziemy przedstawiać Wam trzy propozycje filmowe.

 
,,Ciemniejsza strona Greya”
 
Tytuł oryginalny: Fifty Shades Darker
 
Gatunek: Melodramat
 
Produkcja: USA
 
Premiera: 10 lutego 2017 (Polska) 7 lutego 2017 (Świat)
 
To kontynuacja światowego bestsellera autorstwa E.L. James’a. Skomplikowany związek Christiana i Any pod wpływem emocji i namiętności przechodzi w kolejną fazę. On oznajmia, że rezygnują z układu dominujący – poddana, a ona uczy się życia w luksusie i w miłości. Mimo zgodnego planu działania na drodze do szczęścia kochanków staje poprzednia silna miłość.
 

 
,,Milczenie”
 
Tytuł oryginalny: Silence
 
Gatunek: Dramat historyczny
 
Produkcja: Japonia, Meksyk, USA, Włochy, Tajwan
 
Premiera: 17 lutego 2017 (Polska) 29 listopada 2016 (Świat)
 
Akcja toczy się w XVII wieku. Film pokazuje losy dwóch młodych Jezuitów, którzy przemierzają tysiące kilometrów, aby dostać się do Japonii, gdzie toczy się walka z chrześcijaństwem. Ich celem jest odnalezienie Kapłana – nauczyciela słynącego z odwagi, który wyrzekł się wiary i przeszedł na Buddyzm. Misjonarze wystawiają siebie na walkę o przetrwanie, a ich wiara w Boga przejdzie najcięższą życiową próbę.
 

 
,,Nocne życie”
 
Tytuł oryginalny: Live By Night
 
Gatunek: Dramat, Gangsterski
 
Produkcja: USA
 
Premiera: 13 stycznia 2017 (Polska) 13 grudnia 2016 (Świat)
 
Syn kapitana bostońskiej policji zrywa ze swoim dotychczasowym dobrym wychowaniem. Mężczyzna staje się przestępcą, który żyje wbrew panującemu prawu pracując dla Tima Hickeya – miejscowego mafiosa. Gdy Joe Coughlin kradnie pieniądze i dziewczynę wroga swojego szefa rozpoczyna się szereg tragicznych wydarzeń. Akcja filmu toczy się w czasach prohibicji.
 

 
Opracowanie własne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *