Audio Elektronika Muzyka News Rozrywka

Audio Video Show 2017 – relacja z targów

Między 17-19 listopada 2017, mieliśmy przyjemność odwiedzenia jednych z największych targów audio-video, które obchodziły swoje 20 lecie istnienia. Czy Audio Video Show 2017 zakończyło się sukcesem?

Każdy kto miał możliwość odwiedzenia targów, które odbywały się jednocześnie w 3 lokalizacjach – PGE Stadion Narodowy, Hotel Radisson Blu Sobieski oraz Hotel Golden Tulip – miał możliwość obcować z technologią oraz najnowszymi i najlepszymi nowinkami ze świata audio-video. Moje osobiste wrażenia? Naprawdę smakowity kąsek dla audiofilów i miłośników video. Byłem pod wielkim wrażeniem. W dwóch słowach: było warto.

Audio-Video Show 2017

Co można było zobaczyć i posłuchać? Praktycznie był tam sprzęt z każdego pułapu cenowego oraz każdej jakości. Od słuchawek za około 200 zł, do wzmacniacza audio za około 7 mln zł. Zainteresowałem was? Było jeszcze lepiej. Wszelkiego rodzaju słuchawki, wzmacniacze, projektory, telewizory, kolumny i ta atmosfera, w której słuchanie audiofilskiej muzyki, na audiofilskim sprzęcie na długo zapada w pamięć. Jedno wiem na pewno. Były to moje pierwsze targi Audio Video Show, ale na pewno nie ostatnie.

Audio-Video Show 2017

Jeśli chodzi o producentów powyższego sprzętu, na targach obecna była praktycznie każda firma, która chce się liczyć w świecie audio-video. Od popularnych marek takich jak Philips, JVC, Yamaha poprzez Sennheizer, Focal, polskiego Pylon Audio, aż po małe rodzinne firmy jak na przykład austriacki Ayon… i tak wymieniać można praktycznie bez końca.

Audio-Video Show 2017

Audio Video Show 2017 było dla wszystkich. Dla amatorów, miłośników video, początkujących lub średnio zaawansowanych audiofilów, dla tych co cenią jakość do ceny, a także tych z zasobniejszym portfelem – po prostu to Show było dla każdego. Była to niepowtarzalna okazja usłyszenia i zobaczenia tego, co w normalnych, codziennych okolicznościach, dla większości z nas było by bardzo trudne, lub po prostu niemożliwe.

Audio-Video Show 2017

Audio Video Show organizowane jest co roku od 20 lat. Jeśli przegapiłeś targi tym roku, to w następnym na pewno będzie okazja, aby to nadrobić. Gorąco polecam.

Źródło: opracowanie własne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *