Filmbox News

GRUDNIOWY FILMBOX 19/24

Nudne, zimowe wieczory?
Wejdź na technologiczna.pl i zacznij z Nami odliczać dni do Świąt Bożego Narodzenia. Każdego dnia będziemy przedstawiać Wam trzy propozycje filmowe.

 
,,Redwood”
 
Tytuł oryginalny: Redwood
 
Gatunek: Horror
 
Produkcja: Wielka Brytania
 
Premiera: 8 grudnia 2017 (Polska) 24 sierpnia 2017 (Świat)
 
Josh – chory na białaczkę chłopak od swojego managera Nike dowiaduje się, że przyroda w National Park ,,Reed Wood” skrywa w sobie lekarstwo na jego chorobę. Bestia ma nadprzyrodzoną moc uzdrawiającą – warunek jest jeden: na ołtarzu trzeba poświęcić życie ukochanej osoby.
 
https://www.youtube.com/watch?v=Aw0QUFUuJjM
 
,,Reakcja łańcuchowa”
 
Tytuł oryginalny: Reakcja łańcuchowa
 
Gatunek: Dramat
 
Produkcja: Polska
 
Premiera: 8 grudnia 2017 (Polska) 20 września 2017 (Świat)
 
Marta kończy 30 lat i planuje wziąć ślub z Adamem. Adam to mężczyzna pochodzący z bogatego domu, ale ma jeden poważny problem – jest zdominowany przez swoją matkę. Sprawa komplikuje się, gdy na jaw wychodzi informacja, że była dziewczyna Adama zaginęła. Poszukiwania przyjmują skalę krajową i szybko stają się tematem nr. 1 w mediach. Policyjne śledztwo mocno dotyka przyszłych małżonków i ich rodziny. Falę tragicznych wydarzeń wywołuje przyjęcie urodzinowe ,,niespodzianka” dla Marty, które organizuje Adam i brat Paweł – filmowiec w branży pornograficznej. Liczne oskarżenia spowodują, że nic nie będzie wyglądać tak samo jak na początku.
 

 
,,24 godziny po śmierci”
 
Tytuł oryginalny: 24 Hours to Live
 
Gatunek: Thriller, Akcja
 
Produkcja: Hongkong, RPA, USA
 
Premiera: 8 grudnia 2017 (Polska) 26 października 2017 (Świat)
 
Travis Conrad to płatny zabójca, który zdecydował się podjąć trudne wyzwanie. Misja polega na schwytaniu w niebezpiecznych zakątkach świata super szpiega – kobiety. W trakcie konfrontacji zabójca zostaje śmiertelnie ranny. Eksperymentalna operacja powoduje, że Travis powraca do gry, ale tylko na 24 godziny. Ma jedną dobę, aby rozprawić się z wrogiem. Prawda pokazuje jednak, że to nie ta kobieta jest jego prawdziwym przeciwnikiem. Travis rusza na poszukiwania, czas kończy się, a nadal nie wiadomo, kto jest zabójcą jego ukochanej żony i dziecka.
 
https://www.youtube.com/watch?v=HW6v5unUjP4
 
Opracowanie własne

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *