Filmbox News

GRUDNIOWY FILMBOX 18/24

Nudne, zimowe wieczory?
Wejdź na technologiczna.pl i zacznij z Nami odliczać dni do Świąt Bożego Narodzenia. Każdego dnia będziemy przedstawiać Wam trzy propozycje filmowe.

 
,,Serce miłości”
 
Tytuł oryginalny: Serce miłości
 
Gatunek: Dramat
 
Produkcja: Polska
 
Premiera: 1 grudnia 2017 (Polska) 30 stycznia 2017 (Świat)
 
Akcja filmu toczy się na początku XXI wieku w Polsce i przedstawia losy osób, które w różny sposób wyróżniają się wśród tłumu. Indywidualna artystka, która chce pokazać muzykę napisaną według własnej interpretacji.  Outsiderzy, których łączy więcej niż ich dzieli. Dwójka osób identycznie ubranych i bez włosów – Unisexy wyglądają jak męska i żeńska wersja tej samej osoby. Ich stan zakochania jest narcystyczny. Film pokazuje jak uczucie i sceny łóżkowe przyjmują formę artystyczną i jak sztuka jest sposobem na wyrażanie emocji.
 

 
,,Morderstwo w hotelu Hilton”
 
Tytuł oryginalny: The Nile Hilton Incident
 
Gatunek: Thriller
 
Produkcja: Dania, Francja, Niemcy, Szwecja
 
Premiera: 1 grudnia 2017 (Polska) 21 stycznia 2017 (Świat)
 
Zagadkę stanowi morderstwo kobiety, które było dokonane w Egipcie w 2011 roku. Sprawą zajmuje się policjant z Kairu. Incydent, który na początku wydaje się być standardowym morderstwem prostytutki okazuje się skomplikowaną sprawą z udziałem egipskiej elity. Podejrzani są ludzie z najbliższego otoczenia samego prezydenta.
 

 
,,Mikołaj i spółka”
 
Tytuł oryginalny: Santa & Cie
 
Gatunek: Familijny, Komedia
 
Produkcja: Francja
 
Premiera: 6 grudnia 2017 (Polska) 6 grudnia 2017 (Świat)
 
Komedia pokazuje perypetie Świętego Mikołaja i zakręconej rodzinki, która pomaga w szalonej misji. Tuż przed świętami, gdy Czerwony Brodacz ma dużo pracy i musi rozwieźć prezenty dowiaduje się, że jego elfy zachorowały i nie mogą mu pomóc. Wigilia tuż, tuż! Mikołaj zaprzęga renifery i z pomocą rodzinki zaczyna pracę.
 
https://www.youtube.com/watch?v=FzgUa7po03o
 
Opracowanie własne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *