Filmbox News

GRUDNIOWY FILMBOX 15/24

Nudne, zimowe wieczory?
Wejdź na technologiczna.pl i zacznij z Nami odliczać dni do Świąt Bożego Narodzenia. Każdego dnia będziemy przedstawiać Wam trzy propozycje filmowe.

 
,,Piła: Dziedzictwo”
 
Tytuł oryginalny: Jigsaw
 
Gatunek: Horror
 
Produkcja: Kanada, USA
 
Premiera: 27 października 2017 (Polska) 20 października 2017 (Świat)
 
Policja w mieście odkrywa kolejne zmasakrowane zwłoki. Media trąbią o obecności seryjnego mordercy. Miasto wynajmuje detektywów, niestety Ci nie są w stanie odszukać sprawcy wszystkich morderstw. Gdy na jaw wychodzi szczegół, który wiedzie do sprawcy okazuje się, że John Kramer nie żyje.
 

 
,,Inxeba. Zakazana ścieżka”
 
Tytuł oryginalny: The Wound
 
Gatunek: Dramat
 
Produkcja: Francja, Holandia, Niemcy, RPA
 
Premiera: 27 października 2017 (Polska) 22 stycznia 2017 (Świat)
 
W RPA do dziś praktykuje się objęty ścisłą tajemnicą rytuał męskiej inicjacji. Xolani to jeden ze strażników, który raz do roku wraca w rodzinne strony i staje się mentorem obrzędu. Kwanda to młody chłopak, który żyje w mieście i pod presją swojego ojca zgadza się uczestniczyć w wydarzeniach. Szybko odkrywa prawdziwe oblicze i intencje owego obrzędu – przeciwstawia się i neguje sens rytuału.
 
https://www.youtube.com/watch?v=2Upo2fc2bHQ
 
,,Liga sprawiedliwości”
 
Tytuł oryginalny: Justice League
 
Gatunek: Akcja, Sci-Fi
 
Produkcja: USA, Kanada, Wielka Brytania
 
Premiera: 17 listopada 2017 (Polska) 13 listopada 2017 (Świat)
 
Film Sci-Fi, który ukazuje losy Bruce Wayne zafascynowanego czynem Supermana. Następne odkrywa groźnego wroga, którego postanawia pokonać. O pomoc prosi Batmana i Wonder Women. Razem próbują przekonać metaludzi do współpracy. Liga super bohaterów staje przed trudnym wyzwaniem uratowania planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów. Czy nie okaże się za późno?
 

 
Opracowanie własne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *