Aplikacje News

Google Pay pozwala na oszczędności – zdobądź 40 zł na zakupy w Google Play

Wczoraj pisałem o oszczędnościach, jakie możemy zyskać kupując bilet komunikacji miejskiej o 50% taniej w aplikacji moBILET. Google uruchomiło nową promocję, która pozwala zyskać bon o wartości 40 zł na zakup gier, aplikacji mobilnych w sklepie Google Play.
 
Promocja trwa od 7 marca 2018 roku do 12 czerwca 2018 roku, a możliwość rejestracji w promocji możliwa jest do 14 maja 2018 roku. Aby wygrać bon na zakupy w Google Play należy po zarejestrowaniu się w ciągu 30 dni wykonać 5 transakcji z wykorzystaniem Google Pay.
 
Transakcje zostaną uznane, jeżeli zostaną wykonane w okresie trwania promocji, zostaną zrealizowane zbliżeniowo w terminalach płatniczych kompatybilnymi z płatnościami Google Pay lub zostaną dokonane płatności online w aplikacjach i serwisach www. Co ważne w ciągu dnia możemy wykonać tylko jedną transakcję w wybranej formie płatności, która zostanie uznana w promocji.
 
Promocja przeznaczona jest wyłącznie dla nowych użytkowników Google Pay zamieszkujących terytorium Polski, którzy dodali do Google Pay kartę płatniczą. Inaczej mówiąc promocja dotyczy użytkowników, którzy nigdy wcześniej nie dokonali żadnych transakcji z wykorzystaniem usługi Google Pay. Ważne jest, aby karta płatnicza została dodana do naszego konta w okresie trwania promocji.
 
Aby otrzymać bon o wartości 40 zł należy potwierdzić zaproszenie w aplikacji mobilnej. Każda osoba może odebrać maksymalnie jedną nagrodę. Bon otrzymamy w postaci karty podarunkowej i nie możemy wymienić ją na gotówkę.
 
W skrócie:

– Pobierz aplikację mobilną Google Pay,

– Zapłać 5 razy wykorzystując usługę Google Pay (liczy się maksymalnie jedna transakcja dziennie),

– Odbierz kartę podarunkową o wartości 40 zł do wykorzystania w sklepie Google Play.

Regulamin promocji znajdziemy tutaj, a warunki wykorzystania kart podarunkowych w sklepie Google Play znajdziemy pod tym linkiem.

Źródło: android.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *