Gry News

Genesis będzie kompletować drużynę CS:GO na katowickim IEM-ie

Startujący pod koniec lutego Intel Extreme Masters 2017 Katowice to wielkie święto e-sportu. Genesis, producent sprzętu gamingowego, właśnie zapowiedział swoją obecność na imprezie.

 

W czasie trwania IEM-u odwiedzający stoisko producenta będą mogli zgłosić swoją kandydaturę do Team Genesis –aktualnie formowanej drużyny Counter-Strike: Global Offensive. Prócz tego chętni zyskają możliwość porozmawiania z Patrykiem „Rogalikiem” Rogalą, managerem ekipy. Producent przygotuje także sześć stanowisk komputerowych do grania w CS:GO, by każdy mógł już na miejscu pokazać swoje umiejętności.

mouse bungee / fot.prasowe

W trakcie imprezy Genesis zaprezentuje również nowe produkty, m.in. zestaw głośnikowy Helium 600, mouse bungee czy też nowe obudowy komputerowe. Część z nich będzie dostępna w specjalnych cenach w sklepie producenta, będącym częścią stoiska. W sklepowej ofercie znajdą się również najpopularniejsze produkty z dotychczasowej oferty Genesis.

Zestaw głośnikowy Helium 600 / fot.prasowe

Wśród pozostałych atrakcji nie zabraknie też konkursów z nagrodami – w tym turniejów 1v1 w CS:GO. Intel Extreme Masters to najdłużej działający cykl e-sportowych turniejów. Impreza potrwa przez dwa weekendy, w dniach od 25 do 26 lutego, a także od 3 do 5 marca. Zawody oczywiście zostaną przeprowadzone na terenie katowickiego Spodka.

Źródło: Informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *