News Telefony

ASUS ZenFone GO – ergonomia, wydajność i styl

W polskiej ofercie smartfonów ASUSa dostępny jest model ZenFone GO ZB552KL. Urządzenie gotowe do użytkowania w pracy i życiu codziennym, dzięki funkcji Dual Sim. Jakie jeszcze są jego możliwości?

 

Płynną obsługę multimediów zapewnia wydajny czterordzeniowy procesor Qualcomm® SnapdragonTM 410, ze wsparciem układu graficznego AdrenoTM 306 oraz 2GB pamięci operacyjnej RAM. Urządzenie wyposażono w 5,5-calową matrycę o rozdzielczości 1280 na 720 pikseli zagwarantuje szeroki kąt widzenia – do 178 stopni. Zastosowane w urządzeniu podzespoły i najnowsza wersja autorskiej nakładki ASUS ZenUI 3.0, pozwalają na komfortowe użytkowanie bez jakichkolwiek opóźnień nawet podczas pracy z kilkoma aplikacjami jednocześnie. Model ASUS ZenFone GO ZB552KL dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych: czerwonej, złotej i grafitowej, a więc wybierając jedną z nich na pewno wyróżnimy się z tłumu. Smartfon nie rozładuje się w czasie intensywnego dnia pracy, a to za sprawą pojemnej baterii 3,000 mAh. W trybie czuwania urządzenie może działać nawet do 400 godzin, co oznacza ponad dwa tygodnie ciągłej gotowości.

fot.prasowe

Telefon został wyposażony w dwa aparaty fotograficzne, tylny o rozdzielczości 13 Mpix z przesłoną f/2.0, autofocusem, funkcją wykrywania twarzy oraz możliwością wykonywania zdjęć panoramicznych. Dostępny w smartfonie tryb LowLight zapewni nam zwiększoną jasność zdjęć wykonanych w słabych warunkach oświetleniowych, czego wielu z nas w dzisiejszych czasach oczekuje od najnowszych smartfonów. Dodatkowe wsparcie uzyskamy przy pomocy wbudowanej funkcji HDR, dzięki czemu możliwe jest połączenie kilku zdjęć z różnym poziomem naświetlenia, dzięki czemu finalne ujęcie ma większą rozpiętość tonalną.

fot.prasowe

ASUS wyposażył prezentowany model w podwójny slot na kartę SIM, który w znacznym stopniu rozszerza funkcjonalność urządzenia. Wybierając ZenFone’a GO ZB552KL, użytkownik może korzystać z dwóch numerów jednocześnie, sprawnie przełączając się między kartami. Niezależnie, czy smartfon ma pracować jako telefon prywatny i służbowy, czy obsługiwać dodatkową kartę SIM z pakietem Internetu – nowy ZenFone to świetna pozycja dla osób, które cenią inteligentne rozwiązania. Z trybem dual stand by (podwójnej gotowości kart) nie umknie nam żadne połączenie, a w kieszeni wystarczy nosić tylko jeden aparat. Smartfon o kodowej nazwie ZB552KL jest już dostępny w sprzedaży. Sugerowana cena detaliczna: 799 zł.

Źródło: Informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *