Elektronika News

FRITZ! – to marka z niemiecką precyzją

Wielu klientów uważa, że to co chińskie jest gorsze, a tak naprawdę rzeczywistość jest zupełnie inna i potrafi zaskoczyć wielu konsumentów. Jednak dla klientów ceniących sobie przywiązanie do pochodzenia producenta prezentujemy jakość i precyzję w postaci niemieckiej marki FRITZ!.

 

Firma AVM oferuje wszechstronne produkty wykorzystywane na potrzeby szerokopasmowych łączy internetowych i inteligentnych sieci domowych. Dzięki produktom z rodziny FRITZ! firma AVM jest wiodącym producentem urządzeń szerokopasmowych do obsługi połączeń DSL, kablowych, LTE i światłowodowych zarówno w Niemczech, jak i w Europie. Produkty Smart Home bazujące na standardach WLAN, DECT i Powerline zapewniają inteligentną i wygodną sieć domową.

System operacyjny FRITZ!OS umożliwia łatwą obsługę wszystkich produktów FRITZ! Bezpłatne aktualizacje umożliwiają dodanie nowych funkcji i uzyskanie wyższego poziomu bezpieczeństwa. FRITZ! jest najbardziej rozpoznawaną w Niemczech marką w obszarze sieci domowej. Założona w 1986r, berlińska firma od początku inwestowała opracowywanie własnych, bezpiecznych i innowacyjnych produktów wykorzystywanych do szerokopasmowych łączy internetowych. Firma AVM jako specjalista w dziedzinie komunikacji osiągnęła w 2016r obrót w wysokości 440 mln euro, zatrudniając 660 pracowników. Produkty marki FRITZ! w Polsce dostępne są w sporej części sklepów z elektroniką, ale dodatkowo warto zwrócić uwagę, że marce zaufał fioletowy operator sieć Play, która sprzedaje wraz z umowami produkty niemieckiego giganta. Marka zagościła również jak co roku na targach MWC w Barcelonie, gdzie poznajemy kolejne niemieckie produkty oraz nowe technologie w wydaniu FRITZ!.

Źródło: AVM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *