Foto News

Fotograficzny hard rock cafe, czyli Wonder Photo Shop

Nie tylko fani smartfonów czy urządzeń audio mają miejsca, w których mogą odnaleźć się w swoim świecie. Od dziś w Warszawie dostępny jest nowy Wonder Photo Shop, który powstał przy współpracy firmy Fujifilm oraz Sklepu Bez Nazwy. Co ciekawego możemy znaleźć na miejscu?

 
Nowe miejsca to nowe wyzwania. Wszystko wskazuje na to, że w Warszawie pojawił się nowy lokal, który będzie wyzwaniem dla wszystkich fotografów. Nasza redakcja została zaproszona na otwarcie pierwszego w Polsce Wonder Photo Shop. Partnerami, którzy postanowili przyczynić się do tego wydarzenia są Fujifilm oraz Sklep Bez Nazwy mieszczący się na Placu Konstytucji 5 w Warszawie.

Sebastian Wątroba / fot.technologiczna.pl

Podczas konferencji mogliśmy poznać świat fotografii oczami nie tylko Fujifilm, ale również właściciela Sklepu Bez Nazwy, któremu przypadł zaszczyt, aby to jego sklep od teraz był oficjalnym Wonder Photo Shop. Prowadzącym całe spotkanie był były policjant Sebastian Wątroba znany Wam pewnie z W11.

Otwarcie Wonder Photo Shop / fot.technologiczna.pl

Po przedstawieniu wszystkich gości oraz inicjatywy samego Wonder Photo Shop, zaproszeni goście mogli zapoznać się z różnymi pracami artystycznymi oraz wyposażeniem całego sklepu Wonder Photo Shop. Warto zauważyć, że to globalny projekt Fujifilm polegający na koncepcji nowoczesnego sklepu fotograficznego. Od teraz Sklep Bez Nazwy będzie miejscem dla osób mających w zwyczaju częste odwiedzanie laboratoriów fotograficznych, ale także dla młodej „smartfonowej” generacji, której firma proponuje szereg nowoczesnych rozwiązań fotograficznych takich, jak aparaty instax czy drukowanie m.in. kwadratowych zdjęć prosto z telefonu. Bardzo spodobało mi się określenie „fotograficzny hardrock cafe” będący światem wszystkich fotografów.

Aparaty instax / fot.technologiczna.pl

Tam, gdzie sklep są również i ciekawe produkty. Podczas wystawy mogliśmy poznać nowe produkty, aparaty cyfrowe Fujifilm X i natychmiastowe instax dla podróżników, profesjonalistów, amatorów i pasjonatów. Firma Fujifilm otworzyła już kilka takich salonów we współpracy ze swoimi różnymi partnerami. Salony Wonder Photo Shop powstały m.in. w Tokio, Singapurze, Nowym Jorku, Toronto, Barcelonie, Moskwie, Rydze, Londynie, Dublinie i Paryżu. Od teraz również Warszawa posiada swój świat wielkiej fotografii.
 
Źródło: Opracowanie własne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *