Internet News Rozrywka

Film pełnometrażowy na YouTube

Wypożyczanie filmów ,,na życzenie” to coraz bardziej popularne zjawisko w obecnych czasach. Niewątpliwie usługi takie jak: Netflix, HBO GO czy Showmax chwalą się coraz większą liczbą użytkowników, a to tworzy dosyć spore zagrożenie dla popularnych ,,kablówek”.
 
Mimo, że coraz łatwiej jest nam wypożyczyć daną pozycję filmową na kilka dni to za taki ,,luksus” wciąż płacimy niemałe pieniądze. Dla osób, które nie lubią wydawać kroci na tego typu rzeczy serwis YouTube wyszedł naprzeciw oferując pełnometrażowe filmy za darmo. Ale gdzie jest tajny haczyk?
 
Pierwszy z nich to ograniczona baza filmowa składająca się z zaledwie 100 pozycji, wśród których nie znajdziemy nowości kinowych. Mimo, że kinematografii powinni znaleźć coś dla siebie, to niech nie liczą, że będą to tegoroczne hity. Tytuły, które widzimy na pierwszy rzut oka to m.in. Terminator, Rocky, Legalna Blondynka.
 
Drugie ograniczenie to obecność reklam podczas oglądania filmów nie wiadomo jednak jak wiele ich będzie i w jakich odstępach czasowych.
 
Powyższy pomysł to dobre posunięcie przez twórców Google. Dzięki pojawieniu się pełnoprawnych produkcji filmowych serwis przyciągnie większą rzeszę użytkowników. Niestety jak to bywa w Polsce na tą usługę musimy poczekać, bowiem darmowe filmy w serwisie YouTube zostały uruchomione tylko na terenie Stanów Zjednoczonych.

 

Źródło: engadget

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *