Aplikacje News

Facebook znowu wprowadza kolejne zmiany

Facebook ostatnim czasem łobuzuje mieszając użytkownikom w głowie. Z jednej strony powinniśmy się cieszyć z nowości, ale z drugiej strony znowu będziemy niezadowoleni przez aplikacje Moments, która może zamulić nam telefon.

Facebook ostatnim czasem wprowadza sporo zmian na swoim portalu. Nie wiedzieć czemu są one dość brutalne, bo w prosty sposób zmusza swoich użytkowników do instalacji nowych aplikacji. Nie tak dawno informowaliśmy Was już o podobnej akcji ze strony zespołu Marka Zuckerberga, więc dzisiaj mamy powtórkę. Facebook informuje nas o zmianie jaka dotknie zakładki z naszymi zdjęciami. Część fotek użytkowników jest synchronizowanych w chmurze i chcąc nadal mieć do nich dostęp należy zainstalować aplikację Moments. Termin dead line to 7 lipca tego roku, dlatego portal już wysyła do fejsbukowiczów powiadomienia z informacją o zmianach.

fot.facebook
fot.facebook

Instalacja aplikacji Moments i Messengera to nie wszystkie zmiany. Nowością, a zarazem przyjemną kwestią (przynajmniej dla mnie) jest możliwość dodawania komentarzy wideo. Jak to zrobić? Nic trudnego, wystarczy przy odpowiedzi na komentarz kliknąć na znaną już wcześniej ikonkę aparatu, a potem wybrać interesujący nas plik wideo. Możliwość dodawania filmowych odpowiedzi będzie stopniowo rozwijana. Na chwilę obecną widać, że filmowana forma odpowiedzi jest dostępna nie tylko w przeglądarkach na komputerze, ale również w aplikacji na urządzeniach z iOS i Androidem.

Źródło: FaceBook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *