News Telefony

Czy w marcu ujrzymy iPhone 7 i 7 Plus w kolorze czerwonym?

Duże zainteresowanie produktem często powoduje, że producent postanawia go odświeżyć, rozbudować. Kiedy we wrzesniu 2016 roku świat ujrzał modele iPhone 7, nikt nie podejrzewał, że już niedługo producent może rozszerzyć paletę kolorystyczną. Czy zobaczymy czerwonego iPhone’a 7?

 

Marka Apple cały czas się rozwija wymyślając coraz to nowsze projekty, które mogą zyskać sympatię nowych klientów. Według nieoficjalnych informacji wiemy, że producent Apple w najbliższym czasie, podczas marcowej konferencji oprócz zapowiedzi nowego iOS oraz kilku nowych urządzeń z segmentu Watch oraz iPad może przedstawić również nowy wariant kolorystyczny obudowy iPhone 7. Dość głośno, również w mediach mówi się o czerwonej wersji, która w świecie urządzeń mobilnych jest często spotykana u różnych producentów.

fot. The Next Web

Plotki donoszą również, że możemy poznać zapowiadany przez media kolor fortepianowej bieli, która mieliśmy okazję ujrzeć w Sieci na filmiku. Z pewnością konferencja w marcu szykuje nam wielkie niespodzianki, które teraz są wielką niewiadomą. Apple sukcesywnie stara się zainteresować swoich klientów wskazując, że ich produkty premium są najlepsze na rynku. Czy tym razem potwierdzą się kolejne medialne plotki? Tego dowiemy sie już w marcu.

Źródło: AppleInsider

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *