News Telefony

Cząstkowa specyfikacja HTC 11 w sieci

Smartfon HTC 10 mimo solidnego wykonania i pozytywnych komentarzy nie podbił jednak serc nowych klientów. Tajwański koncern nie podda się bez walki mimo słabych wyników sprzedaży. W sieci pojawiły się pierwsze cząstkowe i domniemane informacje na temat modelu HTC 11.

 

Jeśli wierzyć plotkom to firma HTC nie próżnuje planując kolejnego smartfona z górnej półki. Tajwański producent od dłuższego czasu boryka się z różnymi problemami natury finansowej, dlatego najnowszy model z numerem 11 powinien znacznie wyróżniać się na rynku urządzeń mobilnych. Czy tak się stanie? Z informacji jakie znajdują się na stronie Android Pure możemy stwierdzić, że rewelacji nie będzie.

HTC 10
HTC 10

Wszystko wskazuje na to, że zapowiadany flagowiec z numerem 11 będzie miał ekran pracujący w rozdzielczości 2K (2560 x 1440 pikseli) na 5,5-calowym ekranie. Obecna moda na rynku na zakrzywione krawędzie nie pozwala nam wykluczyć różnych kombinacji ekranu, jednak to tylko domysły wynikające z nieoficjalnych przecieków. Według dalszych plotek możemy podejrzewać, że tylny aparat będzie miał 12-megapikseli, a przednia kamerka wykorzystywana do selfie aż 8 mpix. Na ten moment nie wiemy nic więcej, brakuje nam podstawowych informacji dotyczących procesora i wielu innych podzespołów. Nie powinniśmy na chwilę obecną wydawać negatywnych opinii, ponieważ lepiej być miło zaskoczonym niż potem czegoś żałować.

Źródło: Android Pure

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *