AGD News

Centrum Domowych Inspiracji – przyjdź, zobacz, zainspiruj się

Czy byliście kiedyś w miejscu technologicznym, które Was zarazem zaskoczyło, zainspirowało i zaciekawiło? Nasza redakcja niedawno odwiedziła takie miejsce o nazwie Centrum Domowych Inspiracji, które na powierzchni 400 m2 zrzesza 400 urządzeń bardzo znanych marek i liderów w świecie AGD. Jesteście ciekawi, co dokładnie można tam zobaczyć?

 

Nowoczesne produkty coraz częściej cieszą nasze oko na półkach sklepowych. Wiele z nich ma swoje skromne wystawy w ogromnych sklepach z elektroniką mobilną, sprzętem użytkowym i urządzeniami AGD. Jednak nie wszystkie mamy okazję przetestować dokładnie przetestować w trakcie prezentowania showroomu. Technologiczna w ostatnim czasie miała możliwość poznać miejsce, do którego powinna zawitać każda gospodyni domowa i wszyscy, którzy cenią sobie najnowsze urządzenia z segmentu AGD. Centrum Domowych Inspiracji to miejsce, które na powierzchni ponad 400 m2 zrzesza 400 urządzeń AGD marek takich jak: Bosch, Siemens, Zelmer oraz Gaggenau. Produkty tych marek niezmiennie cieszą się zaufaniem konsumentów. Jednak CDI to coś więcej niż tylko wielki stacjonarny showroom. Już na samym początku może zaskoczyć nas smakiem, dlaczego? Przy wejściu mamy, bowiem możliwość skosztować kawy z najnowszych ekspresów do kawy marki Simens. Ogromne pomieszczenie robi wrażenie, to wielka kuchnia połączona z innymi pomieszczeniami, w których znajdują się urządzenia, zarówno tych małych, jak i większych zabudowanych kuchni, czy aneksów kuchennych.

Otwierając Centrum Domowych Inspiracji mieliśmy pewność, że ta inicjatywa spodoba się naszym stałym klientom, a nowych przekona o perfekcyjnej jakości, trwałości i innowacyjności marek Bosch, Siemens, Zelmer oraz Gaggenau. W trafności naszych założeń utwierdziło nas zaobserwowane, rosnące zainteresowanie nowoczesnym Centrum wśród gości, do których zalicza się także grono projektantów wnętrz. Odwiedzając CDI wraz ze swoimi klientami, prezentują im pomysły aranżacyjne i funkcje sprzętów AGD – powiedział Rafał Rudziński, członek zarządu BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego, główny inicjator powstania CDI.

fot.prasowe

Na odwiedzających Centrum Domowych Inspiracji klientów, czekają nie tylko urządzenia, które można obejrzeć z bliska, a nawet przekonać się jak działają, ale również profesjonalny zespół Doradców, który podczas bezpłatnych konsultacji pomaga dobrać AGD do indywidualnych potrzeb. Nie da się ukryć, że podczas oglądania urządzeń, mamy możliwość poznać większość zalet, które dodatkowo przedstawia nam specjalista. W sklepie elektronicznym nie zawsze są takie możliwości, a sprzedawcy często próbują „przekupić” nas do zakupu konkretnie poleconego sprzętu, dzięki czemu uzyska on dodatkowe profity. W Centrum Domowych Inspiracji słuchanie specjalisty to wielka przyjemność, dzięki fachowej wiedzy i płynności podczas przedstawiania najnowszych technologii.

Naszą misją jest szczególna dbałość o to, by nasi klienci czuli się komfortowo nie tylko ze względu na panująca tu domową atmosferę, ale również dzięki fachowej i profesjonalnej obsłudze. Wielu spośród setek odwiedzających nas miesięcznie klientów, spędza długie kwadranse podczas indywidualnych konsultacji produktowych. Tym, co cieszy najbardziej jest fakt częstych powrotów do nas przy okazji planowania zakupu kolejnych urządzeń AGD. Powodem do dumy i motywacją do nieustającego rozwoju CDI są również częste wizyty projektantów wnętrz i architektów, którzy odwiedzają nas wraz ze swoimi klientami, obrazując przygotowane dla nich projekty wymarzonej kuchni. Dużą popularnością wśród tej grupy odwiedzających cieszy się ściana aranżacyjna z odpowiadającymi realnym rozmiarom magnesowymi frontami sprzętów. Dzięki niej możliwe jest zaplanowanie najbardziej optymalnego rozmieszczenia urządzeń kuchennych już podczas procesu projektowania zabudowy kuchni – komentuje Agnieszka Lepianka, menadżer CDI.

fot.prasowe

Oprócz wsparcia fachowców oraz możliwości skorzystania ze ściany aranżacyjnej, możemy skorzystać także z ekranów interaktywnych, ulotek i oczywiście. Wnętrze CDI to nie tylko inspiracja, to również centrum nowych technologii, które na co dzień dostępne są w różnych naszych produktach, nawet smartfonach lub tabletach. Nie pozostaje nam nic innego, tylko odwiedzić Centrum Domowych Inspiracji, które znajduje na Alejach Jerozolimskich 183 w Warszawie. Przyjdź, zobacz i zainspiruj się dokładnie tak samo jak technologiczna.pl

Źródło: BSH, własne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *