News

CashBack z wtyczki Alerabat.com naprawdę działa – sprawdziłem to!

Sposobów na dodatkową kasę w Internecie jest wiele. Oprócz zbierania lajków można dostawać dodatkową gotówkę za robienie zakupów. Takie działanie ułatwia CashBack, z której korzysta coraz więcej Polaków. Czy popularne apki rzeczywiście wypłacają pieniądze w ramach zwrotu za zakup? 

Robisz zakupy i dostajesz zwroty „realnej gotówki” – czy to możliwe?

Odpowiedź jest prosta – tak. Kupując cokolwiek przez wtyczkę Alerabat.com możemy naprawdę uzyskać zwrot pieniążków (cashback). Jak to możliwe? Popularna wtyczka oferująca mnóstwo rabatów na różne sklepy. Oprócz tego większość sklepów bierze udział w akcji cashback z % opcją zwrotu gotówki do klienta. W zależności od sklepu lub towarów może to być 0,96 lub 2%. Są także większe zwroty, ale to kwestia wybrania odpowiedniego sklepu.

Zakup wybranego przez nas towaru musimy kupić bezpośrednio poprzez wtyczkę Alerabat.com po ówczesnym zalogowaniu się do sklepu. My kupujemy i po mniej więcej godzinie dostaniemy informacje na maila, że nasz cashback został naliczony proporcjonalnie do wydanej przez nas kwoty. Po takiej wiadomości pozostanie nam już tylko czekać, aż sklep zatwierdzi transakcje, którą później będziemy mogli rozliczyć wypłacając bezpośrednio na nasze konto.

Są plusy i minus, jednak Alerabat przelewa pieniążki

Głównym minusem jest oczekiwanie na zatwierdzanie płatności przez sklepy. Zdarza się, że trwa to około 2 miesięcy. Wszystko zależy od konkretnego sklepu. Wielu klientów z początku może myśleć, że nie otrzyma wspomnianych pieniążków, ponieważ zbyt długo muszą czekać. Rzeczywiście tak może to wyglądać. Niestety w przypadku wtyczki Alerabat.com musimy poczekać, ale transakcja zostanie zatwierdzona. Jeśli tak się nie stanie – możemy złożyć reklamacje w celu wyjaśnienia sprawy.

Zdaje sobie sprawę, że trudno w to uwierzyć, ale warto sprawdzić jak działa Cashback także w innych aplikacjach. Do programu przystępują także niektóre banki. To od nas zależy, kiedy zaczniemy otrzymywać dodatkowe pieniądze. Skoro i tak co kupujemy dwa kliknięcia więcej nie powinny sprawić problemów. Nie powinno nas również demotywować oczekiwanie na potwierdzenie transakcji. Po udanym zakupie wróćmy do swoich zadań, aby pewnego dnia otrzymać informacje, że nasze transakcje na koncie Alerabat zostały zatwierdzone i możemy je wypłacić.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *