Internet News

Carrefour Marketplace – nowy konkurent Allegro

Sieć sklepów Carrefour idzie z duchem postępu technologicznego. Właściciel sklepów stacjonarnych uruchomił w Polsce internetowy sklep online, który w niedługim czasie może stać się realnym konkurentem Allegro. Nowo powstały sklep Carrefour Marketplace będzie oferował nie tylko asortyment dostępny w sklepach stacjonarnych, ale również produkty pochodzące od innych zewnętrznych dostawców.

 
Obecnie w internetowym sklepie Carrefour Marketplace dostępnych jest ponad 70 tys. produktów oferowanych przez ponad 70 dostawców. Asortyment ciągle jest poszerzany, a część produktów oferowanych jest tylko za pośrednictwem strony internetowej.
 

 
Warto wspomnieć, że zakupy możemy odebrać w sklepach Carrefour lub zamówić z dostawą do domu. Oferowane są też różne formy płatności jednak płatności przy odbiorze dokonamy w przypadku, gdy produkty pochodzą z asortymentu dostępnego stacjonarnie. W przypadku wybrania asortymentu od dostawców zewnętrznych konieczne jest wybranie formy płatności z góry za produkty.
 
Opinie wśród internautów wskazują, że nowo powstały sklep internetowy może być konkurentem dla znanego portalu aukcyjnego Allegro. Oferuje on możliwość odbioru towaru w sklepie, co może przyczynić się do spadku popularności paczkomatów.
 
Źródło: msn.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *