Internet News

Bliskapaczka.pl – zadba o dostarczenie naszych zakupów

Rynek e-commerence w Polsce cały czas jest w facie rozwoju. Już ponad połowa Polaków swoje zakupy dokonuje za pomocą Internetu. Okresy przedświąteczne to okres żniw dla firm kurierskich, które zabijają się w szybkości, aby dostarczyć paczkę do naszych rąk. Ale czy Bliskapaczka.pl jest czymś wyjątkowym? Tak!

 
Zakupy Online są wygodne, ale też wymagają od nas zaufania do firm kurierskich za szybkość dostarczenia czy jakość wykonania usług. Nierzadko kurierzy wykorzystują swoją pozycje i nie wykonują rzetelnie swoich usług. Paczki są dostarczane z opóźnieniem lub co gorsza uszkodzone. Aby zapobiec również sytuacji, w której pracujemy do późnych godzin wieczornych i nie możemy umówić się z kurierem wymyślono wszystkim znane paczkomaty. Niestety mimo wygody, że nie musimy stać w kolejkach na poczcie, możemy paczkę nadać lub odebrać w dowolne wybranej przez nas porze nie idzie w parze z obniżeniem cen za takiego typu usługę. Usługi InPost są o tyle wygodne o ile w pobliżu naszego miejsca zamieszkania dostępny jest taki paczkomat. A co jeśli w pobliżu naszego miejsca zamieszkania nie ma paczkomatu?
 
Z pomocą przychodzi nam Bliskapaczka.pl, czyli usługa dostarczania przyjazna klientowi. Oferuje ona usługi kurierskie, ale tutaj chodzi o szczegóły. Bliskapaczka.pl to największa w Polsce sieć odbioru paczek, ponieważ paczkę odbierzemy w każdym kiosku Ruchu, w osiedlowym sklepie spożywczym, w kawiarniach czy dedykowanym punktom odbioru. Wszystko możemy wyszukać w Internecie.
 

bliskapaczka.pl

 
Chcąc skorzystać z usług owego doręczyciela nie musimy również zakładać docelowego konta, ponieważ wystarczy, że na stronie zalogujemy się za pośrednictwem naszego konta Allegro, a najtańsza przesyłka to koszt zaledwie 5,66 zł.
 
Oczywiście wszystko zależy od tego czy z danym doręczycielem współpracuje danych sklep internetowy. Jednak tutaj kolejna zachęta dla przedsiębiorców, ponieważ istnieje możliwość negocjacji cen za pełnione usługi.
 
Teraz tylko czekać jak sieć sklepów online rozpowszechni Bliskapaczka.pl, ponieważ to głównie od nich zależy czy będziemy mogli korzystać z takiego rodzaju usług.
 
wirtualnemedia.pl

 
Na oficjalnej stronie sprawdzimy, gdzie obecnie znajduje się nasza paczka, sprawdzimy cennik usług, itp. Nie pozostaje nam nic innego jak wdać się w wir zakupowy i korzystać z usług Bliskapaczka.pl
 
Źródło: bliskapaczka.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *