News Telefony

BlackBerry Hamburg pojawił się w GFX Bench

Aplikacje benchmarkowe są dość popularnymi miejscami, w których można znaleźć informacje o niezapowiedzianych jeszcze modelach smartfonów. Dzięki AnTuTu w ten sposób można było poznać między innymi LeEco Le 2 w nowej wersji, a dzisiaj do sieci trafiły dane z GFX Bench dotyczące nowego BlackBerry Hamburg z systemem Android.

Po premierze ciekawego modelu BlackBerry Priv pod koniec 2015 roku, nadeszła pora na nowe urządzenia firmy z systemem Android. Jednym z nich może stać się BlackBerry Hamburg, oznaczony symbolem STH100-x. Według informacji, które pojawiły się w GFX Bench, będzie to smartfon posiadający 5,2-calowy ekran o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080), napędzany przez ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 615. Układ ten wspierany będzie przez 3 GB pamięci RAM. Dla użytkownika zostanie oddana 16 GB pamięć flash, z czego na własne dane i aplikacje pozostanie 10 GB miejsca.

Do wykonywania zdjęć użytkownicy będą mogli użyć 12 MP aparatu tylnego z flashem. Na froncie znajdzie się 7 MP kamerka, która pozwoli użytkownikowi wykonać ciekawe selfie. Całość będzie zarządzana przez system Android w wersji 6.0.1 z autorską nakładką od Blackberry.

hamburg blackberry gfx bench
fot. GFX Bench

Źródło: GFX Bench

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *