AGD News

Bez niedoprasowań, bez VAT, czyli nowa promocja urządzeń do prasowania marki Bosch

By prasowanie stało się przyjemniejsze, a domowy budżet był mniej obciążony – marka Bosch przedstawia nową promocję, w której za zakup żelazka, kompaktowego generatora lub stacji pary można otrzymać zwrot kwoty VAT. Akcja promocyjna potrwa do końca maja bieżącego roku.

 

Teraz możesz się zapomnieć

Wydawać by się mogło, że podczas prasowania nie można się zapomnieć, bo może dojść do pożaru. Ten problem nie dotyczy urządzeń do prasowania firmy Bosch. To wszystko dzięki nowej technologii SensorSecure, która działa tylko wtedy, gdy trzymam żelazko w ręku.

Z kolei, rozwiązanie iTemp zapewnia uniwersalny i bezpieczny poziom temperatury dla wszystkich tkanin, dlatego nie musimy martwić się o osobne ustawienia dla jedwabnej sukienki czy dżinsów, a więc nie musimy też sortować ubrań przed ich wyprasowaniem. Te, oraz inne rozwiązania ułatwiające prasowanie znajdziesz w urządzeniach marki Bosch.

Co należy zrobić?

By zdobyć zwrot kwoty VAT, wybierz żelazko, kompaktowy generator lub stację pary objęte promocją i zgłoś jego zakup na stronie internetowej lub listem poleconym zgodnie z warunkami określonymi w regulaminie. Szczegóły oraz lista urządzeń biorących udział w promocji dostępne są na stronie: www.bosch-home.pl. Akcja promocyjna potrwa do 31 maja bieżącego roku.

Źródło: Informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *