News

Baseus rozszerza swą globalną działalność dla lepszego jutra

SHENZHEN, Chiny, sierpień 2019 r. – Shenzhen Times Innovation Technology Co., Ltd. jest intensywnie rozwijającą się firmą nie tylko w Chinach, ale także na całym świecie.

Ponad 8 lat doświadczenia firmy w dziedzinie badań i rozwoju, projektowania, produkcji i sprzedaży doprowadziły do stworzenia szerokiej linii nowoczesnych produktów sprzedawanych pod marką Baseus.

Baseus, którego nazwa pochodzi od wyrażenia „Base on User” (w oparciu o użytkownika) jest znany na całym świecie z 8 linii produktów: etui na telefony, uchwytów samochodowych, ładowarek, ładowarek samochodowych, kabli, power banków, głośników i słuchawek.

„Powstanie każdego nowego produktu poprzedzone jest kilkoma etapami: obserwacją codziennego życia konsumenta, tworzeniem innowacyjnych i opatentowanych wzorów, ustalaniem rozsądnych cen, a nawet dostosowywaniem designu do konkretnego rynku. Baseus zapewnia tym samym, że stworzone akcesoria ułatwią życie każdego klienta”, mówi Vivian Wang, kierownik międzynarodowej sprzedaży z Shenzhen Times Innovation Technology.

Obecnie Baseus obejmuje swym zasięgiem ponad 180 krajów i regionów na całym świecie poprzez ponad 600 sklepów stacjonarnych (z których ponad 100 to globalne sklepy flagowe) a to wszystko w ciągu zaledwie ostatnich 2 lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *