News Telefony

Apple zaprezentuje nam iPhone’a 7 w połowie września?

Najnowsza sieciowa informacja dotycząca iPhone’a 7 wskazuje, że to właśnie 16 wrzesień 2016r będzie datowany na dzień prezentacji tego smartfona. Czy będzie to dzień premiery, czy może już oficjalnej dystrybucji? Czas pokaże.

 

Obserwując w ostatnim czasie technologiczne wieści jakie napływają do nas zza morza widzimy przeplatane informacje dotyczące Samsunga Galaxy Note 7 oraz iPhone’a 7. Termin premiery Note 7 jest nam już nam znany, a dziś dowiedzieliśmy się kiedy firma Apple zamierza nam zaprezentować najnowszego iPhona. Nieoceniony Evan Blass znany w sieci jako @evleaks poinformował na swoim twitterze wszystkich fanów o terminie premiery smartfona z nadgryzionym jabłkiem. Według Evana termin oficjalnej premiery wyznaczono na 16 września w piątek, co pokrywałoby się z dotychczasowymi premierami poprzedników (oprócz iPhone’a SE). Nikt nie wie dlaczego Apple upatrzył sobie wrzesień za miesiąc prezentacji swoich nowości, ale nie to jest teraz najważniejsze. Poniższy screen nie zdradza wszystkiego, bo widzimy tutaj informacje o prezentacji, ale bez dokładnej nazwy, czy będzie to na pewno iPhone 7. Dlaczego? Apple nie potwierdziło oficjalnie nazw nowo zapowiadanych smartfonów, możemy tylko spekulować patrząc na numeracje poprzednich iPhonów.

fot.twitter.com / Evan Blass
fot.twitter.com / Evan Blass

Pozwolę sobie przypomnieć, że dotychczasowe plotki pochodzące bezpośrednio od @evleaksa zazwyczaj się sprawdzają. Widzimy, że w tym przypadku autor postu nie potwierdził konkretnie czy wskazana data to dzień oficjalnej premiery, czy może przedsprzedaży? Jednego możemy być pewni, że wszystkie dotychczas zebrane informacje powinny się potwierdzić właśnie we wrześniu.

Źródło: Twitter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *