News Telefony

Apple iPhone 6 za 999 zł w sklepach Carrefour

Nie łatwo znaleźć dziś okazję zakupowe. Wśród setek ofert i sklepów zdarza się, że ukrywają się perełki. Jednak jak pokazują realia. Nie wszystko złoto, co się świeci. Czy tak samo jest z iPhone’em 6 dostępnym w Carrfeour?
 
Nie tylko operatorzy sprzedają dodatkowo wraz z usługami urządzenia mobilne. Oprócz większych elektroników na rynku, mamy jeszcze dyskonty, które również próbują zainteresować klienta tym co jest na topie. Sieć Carrefour wprowadziła do oferty sprzedażowej popularne jabłkofony, niestety tylko 6 generacji. W Carrefour pojawiła się możliwość kupienia telefonu iPhone 6, który ma zaskakującą cenę 999 zł. Zanim jednak dokonacie zakupu, zastanówcie się czy warto kupić urządzenie, które jest już starszą generacją? W ofercie dostępna jest, bowiem wersja 16 GB, której nie będziecie mogli później rozszerzy o kartę pamięci, a Apple’owska chmura szybko się zapełni. Ponadto ostatnia informacja o spowalnianiu tych modeli tym bardziej może odstraszać.

iPhone 6 w Carrefour / fot.gazetka Carrefour

Na sam koniec zostawiłem to co najciekawsze. Urządzenie to refurb, czyli nie jest to fabrycznie nowy telefon, a jedynie odnawiany na etapie produkcji. Jest to bardzo ważna informacja, ponieważ w tym momencie koszt 1000 zł (bez 1 zł) możemy postawić pod znakiem zapytania. Czy warto? Według mnie nie. Powód, są inne lepsze urządzenia w tej cenie, może niekoniecznie marki Apple, ale z lepszą i co najważniejsze nowszą generacją procesorów, które nie są spowalniane. Jeśli przeszukacie dalej stronę sklepu, to znajdziecie również inne wersje iPhone 6s w cenie 1999 zł.
 
Źródło: Carrefour.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *