Aplikacje News Rozrywka

Aplikacja Amazon Kindle wkracza w XXI wiek

Czas najwyższy, aby aplikacja jednego z najbardziej cenionych czytników Amazon Kindle doczekała się aktualizacji.

 
Każdy użytkownik czytników Kindle mówi, że jest to najlepszy ekosystem, wygoda i nowoczesne konsumowanie treści. Amazon to monopolista z największą ofertą najnowszych książek na rynku. Jednak do tej pory Amazon miał jedną bardzo poważną wadę – archaiczną aplikację mobilną dostępną na smartfony i tablety z systemem Android lub iOS. Możemy stwierdzić, że jej interfejs nie był przyjazny użytkownikowi i bardzo stary. Czytanie książek zakupionych w Amazonie na urządzeniu mobilnym nie należało do przyjemnych, ponieważ nawet panel czytelniczy wołał o pomstę do nieba. Twórcy aplikacji postanowili położyć kres i wydali nową aktualizację czytnika Amazon Kindle na iOS i Androida, która wprowadza duży powiew świeżości.
 

Aplikacja mobilna Amazon Kindle (stary wygląd)/ ProBIZ

 
Dużą zmianą jest oczywiście sam interfejs aplikacji, przebudowane menu, panel czytelniczy i kilka dodatkowych funkcji. Aplikacja Amazon Kindle w końcu wygląda nowocześnie, jest estetycznie wykonana. Zmianie uległa sama ikona, tło aplikacji, czcionki i rozkład funkcji. Zaimplementowano nową funkcję, która pozwala szybko powrócić do ostatnio czytanej pozycji z dowolnego miejsca bez względu na to czy ostatni raz czytaliśmy książkę na czytniku czy smartfonie, ponieważ poprawie uległa również synchronizacja danych z chmurą. Za pomocą tego przycisku dostaniemy się również do biblioteki naszych książek lub do sklepu.
 
Aplikacja mobilna Amazon Kindle (nowy wygląd)/ ProBIZ

 
Dodano praktyczny pasek wyszukiwarki, który przeszukuje naszą lokalną bibliotekę jak i sklep. Nowa wersja aplikacji jeszcze lepiej integruje się z serwisem Goodreads. Dodano również funkcję dzielenia się własnymi notatkami i podkreśleniami w książkach z innymi użytkownikami Amazonu.
 
Aplikacja mobilna Amazon Kindle (nowy wygląd)/ ProBIZ

 
Nowa wersja aplikacji ucieszy wszystkich, którzy, na co dzień korzystają z e-booków Amazonu. Synchronizacja w chmurze pozwoli na płynną migrację pomiędzy czytnikiem a smartfonem.
 
Źródło: msn.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *