Aktualizacje News Telefony

Android Nougat dostępny na Samsungi Galaxy S7 i S7 Edge w Polsce

Aktualizacja oprogramowania w smartfonie, to dziś bardzo ważna kwestia dla wielu klientów. Klienci mają wielki apetyt na kolejnego „słodkiego robocika”. Jak się okazuje, Android 7.0 właśnie zawitał do Polski na flagowe smartfony Samsunga.

 

Długo wyczekiwany Android 7.0 wreszcie dotarł do Polski trafiając na flagowe smartfony Samsunga. O dostępnej aktualizacji poinformował nas jeden z internautów (dzięki @Mania) przesyłając nam screeny ze swojego Samsunga Galaxy S7. Niestety aktualizacja dostępna jest na chwilę obecną wyłącznie na modele open market (z wolnego rynku). Telefony S7 i S7 Edge operatorów z pewnością będą musiały jeszcze chwilę poczekać, zanim sieci komórkowe zaakceptują dostępny system. Przesyłka o wielkości 1257, 07 MB została wysłana za pomocą OTA, więc wskazane jest abyśmy korzystali z sieci WiFi, która ułatwi nam pobieranie najnowszego oprogramowania.

Ze wstępnych informacji jakie znajdują się na screenie wiemy, że Android 7.0 zapewnia nowy sposób obsługi i różne tryby wydajności. Dodatkowo producent poprawił użyteczność funkcji „Powiadomienie” oraz przycisku „Szybkie ustawienia”. Poprawiono zarówno obsługę funkcji „Wiele okien”, jak i menu ustawień oraz funkcję AOD, dodano funkcję Samsung Pass. Jak nowy system będzie sprawował się na pokładzie obecnych i jeszcze aktualnych flagowców? Tego dowiemy się już niedługo z opinii zadowolonych bądź niezadowolonych użytkowników.

Źródło: Internauta – @Mania

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *