Aktualizacje News

Android 7.0 Nougat i debiut w sierpniu

Najnowsze aktualizacje oprogramowania od Google budzą na rynku ogromne zainteresowanie. Wielu klientów wypatruje informacji kiedy największa przeglądarka w sieci wypuści na smartfony nowego „słodkiego” Androida. Miłym zaskoczeniem będzie miesiąc sierpień kiedy to zawita do nas Android 7.0 Nougat, czyli najnowszy system operacyjny Google.

 

Google to ogromna korporacja, która w ostatnim czasie cały czas coś rozwija. Nie tak dawno mieliśmy premierę najnowszego Androida Marshmallow 6.0 (jakby to było wczoraj), a dziś jeden z amerykańskich dziennikarzy znany w sieci jako @eveaks po raz kolejny zaskoczył nas najnowszą informacją ze świata nowinek technologicznych Google. Za nim zdradzimy co to, warto przypomnieć, że Evan ma bardzo pewne źródła o czym zdążyliśmy się już przekonać w wielu przypadkach świata nowych technologii. Według Blassa firma Google zamierza jeszcze w tym miesiącu wypuścić sporą aktualizacje bezpieczeństwa wraz z miłą i słodką niespodzianką w postaci Androida 7.0 Nougat.

Evan Blass twitter

Niestety to koniec dobrych wiadomości. Nie wszystkim bowiem będzie dane otrzymać Nougata, w tym przypadku mowa o modelu Nexusa 5, który może tylko pomarzyć o nowym systemie operacyjnym. Dla tego modelu pozostanie już tylko Marshmallow, który nie jest zły, ale wiadomo każdy chce mieć to co lepsze.

Źródło: Twitter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *