Aktualizacje News

Android 7.0 i pierwsze problemy z Nexus 6P

Od oficjalnej premiery najnowszego Androida minęło już trochę czasu. Aktualnie najnowszy robocik jest udostępniany na pierwsze urządzenia z rodziny Nexus, niestety już pierwsi użytkownicy skarżą się na działanie Nougata na swoich telefonach.

 

Z Androidem 7.0 już na samym początku było sporo zamieszania. Najpierw nie do końca wiedzieliśmy jaka będzie oficjalna nazwa, potem okazało się, że system nie zawita na niektóre flagowce z powodu sterowników, a teraz wszystko wskazuje na to, że nowy Android wpływa na działanie baterii w nowych smartfonach. Z pierwszych informacji jakie otrzymaliśmy za pośrednictwem portalu Androidpolice wynika, że wielu internautów posiadających Nexusa 6P uskarża się na bardzo szybko wyczerpującą się baterie.

Huawei Nexus 6P
Huawei Nexus 6P

Nie tylko internauci reagują na całą sytuacje. Australijskie Vodafone ogłosiło, że wstrzymuje dystrybucję Androida 7.0 dla Nexusów 6P. Nie wiemy dokładnie co jest powodem tak słabego działania baterii w najnowszym systemie, jednak taka reakcja wskazuje, że nie wszystko działa tak jak powinno. Na chwilę obecną brak jest oficjalnego stanowiska zarówno ze strony Google, jak twórcy Nexusa 6P firmy Huawei.

Źródło: Androidpolice

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *