News Telefony

Aktualizacja Nougata dla Galaxy S7 i S7 Edge już w Europie

Aktualizacja smartfonów to bardzo ważna kwestia dla wielu klientów. Informacja o wysyłce gotowych paczek wcale nie oznacza, że nasz telefon otrzyma ją jako pierwszy. Tak jak to miało miejsce w przypadku Galaxy S7 i S7 Edge przy Androidzie Nougat, którego aktualizacja została chwilowo przerwana.

 

Samsung wypuszczając najnowszy system do swoich flagowych smartfonów niestety miał pewne problemy z implementacją Nougata na rynku chińskim. Wszystko wskazuje na to, że problemy nie dotyczą jednak krajów europejskich, a sam proces aktualizacji przebiega sprawnie i kolejne kraje otrzymują słodkiego robocika. Pamiętajmy, że nie tylko przy pomocy OTA możemy zainstalować (chociaż tak najprościej) Androida 7.0. Najnowsze systemy dostępne są również na stronie producenta, gdzie możemy dokonać ręcznej instalacji w połączeniu z komputerem.

Portal Sammobile dostrzegł na stronie producenta, że aktualizacja do nougata pojawiła się już w Czechach i Wielkiej Brytanii. Możemy zatem wnioskować, że również niedługo (na dniach) zawita do Polski. Dlatego wypatrujcie na swoich smartfonach paczek do aktualizacji, bo Android 7.0 już się zbliża. Warto pamiętać, że nie każdy klient otrzyma od razu najnowszy system. Aktualizację najnowszego robocika w pierwszej kolejności trafiają do telefonów z wolnego rynku, a dopiero potem po akceptacji do operatorów.

Źródło: Sammobile.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *