Aktualizacje News

Aktualizacja do Nougata dla Samsunga Galaxy Tab S2 już w Polsce

Aktualizacji czas zacząć. Wielu producentów tuż po premierach swoich najnowszych urządzeń dokonuje aktualizacji z poprawkami, ale producent nie może zapominać także o innych trochę starszych telefonach, tabletach, które również wymagają odświeżenia. Własnie taki los spotkał wczoraj Samsunga Galaxy Tab S2, który otrzymał Androida 7.0 Nougat.

 

Widać, że Samsung w ostatnim czasie na poważnie wziął się za poprawki systemowe oraz aktualizację swojego sprzętu. Nie tak dawno byliśmy informowani o majowych poprawkach bezpieczeństwa do flagowych smartfonów, a już wczoraj urządzenie o kodowej nazwie SM-T815, czy Samsung Galaxy Tab S2 otrzymało najnowszego androida Nougat. Oprócz większych zmian interfejsu, który jest dość charakterystyczny dla najnowszej wersji systemu, zmiany w urządzeniu są głównie kosmetyczne. Wyraźnie widać, że zmieniły się ikony, pasek powiadomień. Co ciekawe, tablet informuje nas w momencie zwiększania jasności o tym, że jest to bardzo niezdrowe dla oczu w szczególności przy dłuższej pracy.

Dodatkowo taka aktualizacja poprawia stabilność systemu i co najważniejsze zabezpieczenia, które przy różnych wersjach Androida stale są łamane przez hakerów. Z grubsza zmian jest sporo, ale dla większości użytkowników mogą one być po prostu niezauważalne. A co Wy myślicie o wyglądzie Androida Nougat na tablecie Galaxy Tab S2?

Źródło: Opracowanie własne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *