News

500 Apple Store zostanie otwarty w Korei

Tuż przed Igrzyskami Olimpijskimi 2018 firma Apple będzie miała powód do świętowania. Już 27 stycznia otworzy ona swój pięćsetny sklep stacjonarny Apple Store w Garosugil w Seulu.
 
Koncern ogłosił, że w sobotę 27 stycznia 2018 roku o godzinie 10:00 czasu lokalnego w Korei Południowej zostanie otwarty stacjonarny sklep Apple Store. Nowy punkt będzie zlokalizowany w ekskluzywnej galerii handlowej Garosugil w dzielnicy Gangnam w Seulu. Salon otwarty będzie przez siedem dni w tygodniu, a Apple zapowiedziało, że będzie organizować sesje Today at Apple i oferować wsparcie dla wszystkich swoich produktów przez serwis techniczny.
 

trak.in

 
Według analizy serwisu MacRumors, wynika, że stacjonarny punkt Apple Store w Korei Południowej będzie pięćsetnym sklepem na całym świecie. Liczba ta obejmuje Apple Park Visiter Center i Infinite Loop, gdzie sprzedawane są produkty Apple wraz z promocyjnymi towarami. W ciągu 17 lat działalności stacjonarnych sklepów od 2001 roku producent z logiem nadgryzionego jabłka posiada już 271 punktów w samych Stanach Zjednoczonych oraz 229 sklepów poza USA.
 
Wiemy też, że firma planuje w styczniu otwarcie jeszcze, co najmniej jednego punktu w Wiedniu. Według pierwotnych planów Apple Store w Korei Południowej miał być otwarty 30 grudnia 2017 roku, ale lokal najwyraźniej nie była jeszcze gotowa.
 
Jestem ciekawy za ile lat doczekamy się Apple Store w Polsce… Jak myślicie czy Polska ma szansę zagościć na mapie sklepów stacjonarnych Apple?
 
Źródło: trak.in

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *