News

Zmiana branży na IT – dlaczego warto?

Branża IT kusi wysokimi wynagrodzeniami, możliwością pracy zdalnej, opcją rozwoju czy stabilnością zatrudnienia. Jeśli myślisz o dobrej pracy i nowych wyzwaniach, rozważ przebranżowienie na IT. 

Dlaczego warto szukać zatrudnienia w IT?

Zarobki i pakiety benefitów

Zmiana branży może wiązać się z większymi zarobkami, bezpieczeństwem finansowym i lepszym komfortem życia. Praca  IT daje satysfakcję, nowe wyzwania, możliwość poznania nowych technologii, udział w międzynarodowych projektach, stabilność, a poza tym jest dobrze płatna – zwłaszcza, jeśli masz już jakieś doświadczenie. Poza tym to branża otwarta dla każdego – nie musisz kończyć studiów informatycznych, mimo że na pewno one pomagają.

Co więcej, zarobki w IT w Polsce rosną – wysokość pensji zależy m.in. od lat pracy na danym stanowisku, znajomości języków programowania (np. Java, JavaScript, Python) oraz języków obcych (głównie angielski, niemiecki, chiński), typu umowy (np. o pracę, B2B) czy też lokalizacji.

Poza tym wiele firm IT gwarantuje też dodatkowe benefity – jak prywatna opieka medyczna czy możliwość rozwoju na dofinansowywanych szkoleniach. Na przykład firma Edge1s gwarantuje budżet rozwojowy na certyfikację oraz udział w zewnętrznych szkoleniach. Więcej informacji o firmie oraz rekrutacji znajdziesz tutaj: Kariera – Rekrutujemy ludzi IT! – Edge1s. Warto zainwestować czas w naukę i pozyskiwanie kolejnych kwalifikacji i nowych umiejętności.

Stabilne zatrudnienie

W Polsce nadal brakuje około 50 tysięcy programistów, a firmy rywalizują o specjalistów. Na rynku jest miejsce na kolejnych pracowników – tu znajdziesz aktualne oferty pracy w Edge1s: Kariera – Rekrutujemy ludzi IT! – Edge1s. Firma zapewnia m.in. stabilizację oraz elastyczność – zarówno elastyczny model zatrudnienia, jak i atmosferę oraz różne formy zatrudnienia.

Poza tym wykwalifikowany specjalista znający języki obce może zdecydować się na międzynarodową karierę i pracować z dowolnego miejsca na świecie jako freelancer albo w nowoczesnym biurze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *