News Telefony

Zdjęcie baterii Samsunga Galaxy Note 8 pojawiło się w internecie

Akumulatory w różnych smartfonach nie zaskakują. Są jakie są, mają za zadanie długo służyć i dobrze działać. Jednak pojemność baterii w przedpremierowym Samsungu Galaxy Note 8 może zainteresować nas pod różnymi względami.

 
O Samsungu Galaxy Note 8 mieliśmy już okazje słyszeć ze wcześniejszych przecieków, które wskazują na bardzo potężne urządzenie. Przewidywana specyfikacja może zaskoczyć klientów oraz cały rynek oprócz jednego szczegółu, czyli baterii. Jak wszyscy pamiętamy, poprzedni akumulator przyczynił się do globalnych zwrotów modelu Galaxy Note 7, dlatego teraz Samsung postanowił dmuchać na zimne. W sieci na łamach Slashleaks pojawiły się właśnie zdjęcia nowych baterii o pojemności 3300 mAh do Samsunga Galaxy Note 8. Oczywiście nie jest to 100% informacja, ale za to bardzo prawdopodobna.

W tym przypadku widać ostrożność Samsunga. Producent w swoim wybuchowym Note 7 instalował akumulatory o pojemności 3500 mAh, a tegoroczny biznesowy flagowiec nie może mieć już żadnej wpadki, dlatego bateria jest mniejsza o 200 mAh. Samsung tak bardzo obawia się o całą rodzinę Note, że 8 generacja otrzymała mniejszy akumulator od aktualnego flagowca Galaxy S8 Plus, który dla przypomnienia posiada na pokładzie baterię 3500 mAh. Nie da się ukryć, że ostrożność dla całej rodziny Note jest wskazana, bo kolejne wybuchy mogą już na zawsze usmiercić te wspaniałe smartfony, mowa tutaj np. o Galaxy Note 4. A co Wy myślicie o takim posunięciu ze strony Samsunga?

Źródło: Slashleaks

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *