News Telefony

Zaproszenia na premierę iPhone 8 już wysłane. Jesteście ciekawi co zobaczymy 12 września?

Poznaliśmy termin premiery najnowszych smartfonów z iOS, na które czeka cały świat. Wszystko na to wskazuje, że szykuje się ogromna technologiczna impreza, ponieważ Apple oprócz smartfonów, akcesoriów i nowych technologii zaprezentuje nam coś jeszcze. Zobaczymy Apple Park, a dokładnie Steve Jobs Theater.

 
W ostatnim czasie cały świat elektroniki mobilnej oprócz targów IFA 2017 żyje jeszcze premierą najnowszego iPhone’a 8, który tym razem może już nie zaskoczyć swoich fanów. Jeszcze przed samą premierą poznaliśmy bardzo dużo przecieków potwierdzających dokładnie ten sam wygląd tegorocznego flagowca Amerykanów. Dlatego nie da się ukryć, że Apple z pewnością nie zaskoczyć nas już wyglądem telefonu iPhone 8. Tak się składa, że już 12 września poznamy całą prawdę i dowiemy się wszystkich szczegółów, które dotychczas były tylko i wyłącznie spekulacjami dotyczącymi specyfikacji i oczywiście wyglądu samego smartfona. Z pewnością oprócz flagowca poznamy jeszcze kilka innych nowości, mówi się tutaj o modelach iPhone 7s i 7s Plus oraz Apple TV 5. Bardzo głośno jest również o szklanej tylnej pokrywie smartfonów. Prawdopodobnie poznamy również nową bezprzewodową ładowarkę urządzenia, co z pewnością będzie nowością dla jabłkofonów.

fot.9to5mac.com

Sama premiera mimo faktu sporych przecieków zdjęć będzie miała w zanadrzu coś jeszcze. Jak wynika z informacji tegoroczna prezentacja odbędzie się w Steve Jobs Theater, które znajduje się w sercu Apple Park, czyli nowej siedziby firmy z Cupertino, nad którą prace trwały od lat. Nowa siedziba oprócz tego, że jest piekielnie droga wygląda rewelacyjnie, a szczegóły takich miejsce jak Steve Jobs Theater na pewno będą dodatkowym zaskoczeniem. Na koniec warto przypomnieć, że dotychczasowe konferencje organizowano w San Francisco, a nie w Cupertino.

Źródło: The Wall Street Journal, CNBC

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *