News Telefony

Xiaomi Mi Max 3 – siedmiocalowy bezramkowiec

Najnowsze informacje o Xiaomi Mi Max 3 mówią jedno – to będzie jeden z największych phabletów w historii. Dzięki technologii bezramkowej może być jednak całkiem poręczny.

 

Pamiętacie może Fonepad 7 od Asusa? Ikona niedawnego wyścigu na wielkości wyświetlacza nie była zbyt poręczna i nie odniosła sukcesu na rynku. Xiaomi postanowiło wrócić do siedmiocalowego wyświetlacza, przynajmniej wszystko na to wskazuje.

Xiaomi Mi Max to seria sporych phabletów chińskiego producenta, która cieszy się niemałą popularnością. Trzecia odsłona tego urządzenia zapowiada się naprawdę ciekawie, bowiem według pierwszych informacji producent zdecydował się na zastosowanie monstrualnego wyświetlacza o przekątnej 7″. Spodziewamy się rozdzielczości 2160×1080 px oraz proporcji 18:9, a także bezramkowej konstrukcji.

Na uwagę zasługuje olbrzymia bateria o pojemności 5500 mAh. W środku Mi Maxa 3 znajdziemy prawdopodobnie dwie wersje chipów – Snapdragona 630 oraz 660. Nie zabraknie podwójnego modułu fotograficznego. Premiera zapewne w połowie 2018 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *