Motoryzacja News

Wymiana opon online – Oponeo.pl

Wielu z nas w tygodniu zajętych jest pracą zawodową, w weekend znajomi i rodzina, a później wielkie zaskoczenie mrozem i jedna myśl – BRAK OPON ZIMOWYCH W SAMOCHODZIE! Sytuacja bez wyjścia prawda? Brak opon, a kolejki w warsztacie samochodowym bardzo długie. Z pomocą przychodzi nam strona internetowa Oponeo.pl

Wystarczy poświęcić jedynie kilka minut by za pomocą prostego formularza dostępnego na Oponeo.pl zamówić opony wraz z ich wymianą w dogodnym dla nas terminie. Formularz oferuje też narzędzie, które pomaga nam wybrać odpowiedni model o odpowiednich parametrach do naszego samochodu.

Po wybraniu odpowiedniego modelu, ilości sztuk oraz rozmiaru naszych zimowych opon możemy od razu złożyć zamówienie z dostawą do naszego domu lub zamiast dostawy do domu umówić się na wizytę w jednym z ponad 1000 warsztatów w całej Polsce.

Wszystkie warsztaty współpracujące z Oponeo.pl bezproblemowo wykonują usługę szybko w wyznaczonym terminie, ponieważ zamówione przez nas ogumienie trafia do wybranego przez nas warsztatu.

Jeśli jednak z przyczyn technicznych nie jesteśmy w stanie dotrzeć do stacjonarnego warsztatu samochodu możemy wybrać dodatkową opcję – mobilny punkt montażowy. Usługa polega na tym, że w wyznaczonym miejscu i w umówionym czasie monter wraz z naszymi oponami przyjeżdża do nas i prowadzi cały proces wymiany.

Warsztaty współpracujące z Oponeo.pl zapewniają bezproblemową i szybką wymianę opon. Wszystkie punkty partnerskie zapewniają najwyższą, jakość oferowanych usług.

Źródło: Motoryzacja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *