News

Winterhalter – nowa jakość zmywarek przemysłowych

W gastronomii liczy się wydajność i niezawodność sprzętu. W lokalu nie wystarczy zwykła zmywarka podobna do tej używanej w domu, musi to być sprzęt profesjonalny, o określonych parametrach. Co wyróżnia zmywarki przemysłowe od renomowanego producenta?

Cały system do przemysłowego zmywania naczyń

Wysokiej klasy zmywarka przemysłowa to coś więcej niż tylko urządzenie do usuwania brudu z naczyń. To cały system, który obejmuje także odpowiednie środki czyszczące oraz system uzdatniania wody. Zmywarki Winterhalter działają właśnie w takim profesjonalnym systemie. Do każdego typu naczyń przeznaczony jest specjalny detergent, który idealnie usuwa zabrudzenia, nabłyszcza i chroni zmywarkę przed zniszczeniem. Detergenty są bardzo wydajne, więc nie trzeba ich używać w dużej ilości, co pozwala oszczędzać wodę przy płukaniu, jak również ogranicza wytwarzanie ścieków.

System uzdatniania wody może być zintegrowany ze zmywarką albo dokupiony oddzielnie i połączony z urządzeniem zmywającym. Uzdatnianie wody poprawia jakość mycia naczyń i chroni konstrukcję zmywarki przed szkodliwymi osadami.

 

Zmywarka idealnie dopasowana do potrzeb

Każdy lokal gastronomiczny ma inne potrzeby, dlatego zmywarki Winterhalter dostępne są w różnych wariantach. Zmywarki podblatowe są dostosowane do mycia każdego typu naczyń, a szeroki wybór programów pozwala ustawić urządzenie tak, by idealnie dopasowało się do charakteru prowadzonej działalności gastronomicznej.

Do mycia mocno zabrudzonych garnków i przyrządów kuchennych przeznaczona jest bardzo wydajna zmywarka o podwyższonej skuteczności w usuwaniu zanieczyszczeń. Jest wygodna w użyciu, z licznymi dodatkami, do mniejszych restauracji można zamówić model kompaktowy. Polecanym rozwiązaniem jest także zmywarka kapturowa, idealna do mycia szkła oraz sztućców, z systemem szybkiego wyparzania naczyń.

 

Czy warto inwestować w wyższą jakość?

Wysokiej klasy zmywarka jest droższa, ten wydatek jednak szybko się zwraca. Po kilku latach intensywnej eksploatacji markowa zmywarka przemysłowa wciąż działa bez zarzutu, nie wymaga kosztownych napraw ani wymiany sprzętu na nowy. Jeśli jednak dla przedsiębiorcy zakup takiego urządzenia jest zbyt obciążający, warto rozważyć długoterminowy wynajem zmywarki przemysłowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *