News Telefony

Wielka promocja w Lidlu – Gigaset GS160 za 119 zł

Najniższa półka cenowa, jeżeli chodzi o smartfony poszybowała nieco w górę patrząc na ich specyfikacje. Urządzenia te często oferują dobrej, jakości wyświetlacz i kamery, którymi idzie zrobić przyzwoitej, jakości zdjęcie. Jednak czy produkt oferowany za 119 zł w Lidlu otrzyma miano dobrego smartfona?
 
Jeżeli macie wolne środki w wysokości, co najmniej 500 zł polecam zainteresować się smartfonami od producentów Huawei czy Xiaomi, Ci producenci niejednokrotnie udowodnili, że wiedzą jak stworzyć atrakcyjny smartfon pod względem wyglądu i specyfikacji, a zarazem będzie on dostępny w przystępnej cenie. Kupowanie tańszych modeli mało znanych producentów może okazać się frustrujące, a wyrzeczenia sprawią, że będziemy mieli urządzenie, które smartfonem będzie wyłącznie z nazwy, a korzystanie z szeregu funkcji przyprawi nas o niezły ból głowy.
 
Od 14 kwietnia w ofercie Lidla znajdziemy Gigaset GS160 oferujący 5-calowy wyświetlacz HD, procesor MediaTek MT6737 wspierany przez 1 GB pamięci RAM. Na dane użytkownika przeznaczono pamięć o pojemności 16 GB z możliwością rozszerzenia jej za pomocą karty microSD. Na pokładzie znajdziemy 13 MP i 5 MP aparat robiący dobrej, jakości zdjęcia oraz czytnik linii papilarnych. Całość zasilana jest z akumulatora 2500 mAh, a nad całością króluje Android w wersji 6.0. Producent nie zapomniał również o LTE, Bluetooth 4.0 czy DualSIM.
 
W przedstawionej specyfikacji może przerażać Was 1 GB pamięci RAM oraz system w dość starej wersji, ale spokojnie decydując się na instalowanie najpotrzebniejszych aplikacji lub aplikacji w wersji Lite urządzenie powinno sprawować się poprawnie, a korzystanie będzie odpowiednio szybkie w zamian za tak atrakcyjną cenę.
 
Źródło: lidl.de

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *