Porady okołotechnologiczne

Waporyzator PAX 3 pozwala na waporyzację zarówno ziół, jak i koncentratów roślinnych

Firma Pax Labs, producent jednych z najpopularniejszych na świecie waporyzatorów do ziół, stworzyła waporyzator PAX 3, który daje możliwość waporyzacji suszu oraz koncentratów roślinnych. PAX 3 jest obecnie jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie waporyzatorów.

Pax 3 to nie tylko trzecia generacja flagowego urządzenia Paxa, ale również to trzy komory grzewcze do podwójnego zastosowania, zarówno do sypkich kwiatów, jak i koncentratów (wosków roślinnych).

„Jednym z największych wyzwań w firmie Pax jest kontynuowanie ewolucji wraz z rozwojem rynku, i to szybko,” powiedział nowy CEO Tyler Goldman.

„Na waporyzatory do koncentratów po prostu nie było popytu jeszcze kilka lat temu, ale rynek szybko zmierza w kierunku waporyzacji różnych materiałów, a z nim również my”.

Chociaż Pax 3 może być używany zarówno z materiałami sypkimi jak i koncentratami, w rzeczywistości jest wyposażony w trzy komory grzewcze. Pierwsza z nich to pełnowymiarowa komora do podgrzewania dużych ilości ziół (lub innych kwiatów nadających się do waporyzacji w postaci luźnych liści).

Druga komora grzewcza jest również przeznaczona do waporyzacji luźnych ziół, ale w mniejszej ilości. Jest przeznaczona głównie do szybkiego, samodzielnego użytku. Trzecia komora jest natomiast przeznaczona do waporyzacji koncentratów.

Goldman wyjaśnia, że podgrzewanie wosków i innych koncentratów to zupełnie inny proces niż podgrzewanie kwiatów/ziół. Większość użytkowników, którzy chcieli korzystać z jednej z tych możliwości, musiała kupować zupełnie inny produkt lub dokupować niewygodny dodatek do swoich waporyzatorów.

Dzięki Pax 3 użytkownicy mogą waporyzować co i jak lubią, a wszystko to za pomocą tego samego urządzenia.

Wraz z wprowadzeniem na rynek Pax 3, Pax Labs wprowadza swoją pierwszą aplikację. Aplikacja ta pozwoli użytkownikom na precyzyjne ustawienie temperatury, a także na dostosowanie urządzenia do własnych potrzeb za pomocą ulubionych kolorów diod LED, sygnałów itp.

Pax 3 występuje w czterech kolorach (czarny, srebrny, gunmetal, i złoty) i będzie dostępny w październiku w cenie detalicznej 275 dolarów.

Dane techniczne waporyzatora PAX 3

Użytkowanie
Bateria: 3500 mAH

Sesje inhalacji na jednym ładowaniu: 8-10

Czas ładowania: 90+ minut

Rozmiar
Rozmiar urządzenia: 4 „h X 1 „w X 1 „d

Wielkość komory grzewczej: 0.3g

Temperatura
Zakres temperatury: 360 – 420 F

Średni czas nagrzewania: 20 sekund

Aplikacja i Bluetooth
Obsługa aplikacji: Tak przez Bluetooth LE

Zasięg Bluetooth: 2 metry

Podsumowanie

Waporyzator PAX 3, mimo że został wydany już w 2016 roku, nadal jest zdecydowanie jednym z najlepszych urządzeń do waporyzacji na rynku. Jest to małe i kompaktowe urządzenie, które zostało stworzone z myślą o współczesnych użytkownikach.

Dołączona aplikacja na smartfona umożliwia dostosowanie wrażeń do własnych upodobań. Dzięki dopracowanemu wzornictwu, niezwykłej poręczności, prostemu interfejsowi i możliwości waporyzacji koncentratów (w przypadku posiadania kompletnego zestawu), Pax 3 jest wart swojej ceny wynoszącej ok. 1000zł. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat waporyzatora PAX 3 koniecznie skorzystaj z recenzji VapoManiak. Serdecznie zapraszamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *