Internet News

Darmowe ubezpieczenie elektroniki z AliExpress!

Koniec zmartwień z uszkodzonymi telefonami z Chin. Aliexpress przy współpracy z Allianz wprowadziło darmową, roczną gwarancję dla tabletów i smartfonów, zakupionych na portalu.

 

Coraz więcej Polaków kupuje na Aliexpress telefony i tablety. Praktycznie jedynym problemem obecnie jest brak naprawy gwarancyjnej na terytorium naszego kraju. W przypadku zakupu urządzenia z Chin do tej pory trzeba było liczyć się z wysyłką do sprzedawcy na naprawę gwarancyjną.

Pracownicy Aliexpress zauważyli problem i postanowili podjąć współpracę z Allianz, wprowadzając usługę Allianz Global Assistance. Global Assistance to roczne ubezpieczenie, w ramach którego urządzenia w przypadku wady produkcyjnej będą naprawiane przez Allianz.

Aktualnie nie wiemy, jak dokładnie będzie wyglądać procedura gwarancyjna. Udostępniono tylko informacje, że produkt zgłosimy za pomocą formularzu na odpowiedniej stronie. Pozostaje więc czekać na więcej informacji.

Pomysł uważam za genialny, bowiem jest on lekarstwem na pozostałe problemy, które mogłyby odciągać ludzi od zakupu urządzeń z Aliexpress. Brawo!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *