News Telefony

Turecki oddział Samsunga informuje jakie smartfony dostaną Androida 7.0

Informacje o aktualizacjach, to często wybawienie dla wielu klientów ze względu na różne problemy systemowe ich smartfonów. Turecki oddział Samsunga poinformował o nowych paczkach na kolejne urządzenia podając modele i przybliżone terminy dla wersji XEO.

 

Proces aktualizacji wszystkich smartfonów to kwestia bardzo ważna dla wszystkich klientów. Wielu producentów zdaje sobie z tego sprawę. Dokładnie tak samo jak Samsung, który trzyma rękę na pulsie. Aktualnie producent rozpoczął już aktualizację do Androida Nougata dla większości smartfonów spełniających takie kryteria, a teraz wygląda na to, że poznaliśmy kolejne modele oraz plany aktualizacji reszty telefonów.

Urządzenia, które otrzymają Androida 7.0 Nougat:

Galaxy S7
Galaxy S7 edge
Galaxy S6
Galaxy S6 edge
Galaxy S6 edge+
Galaxy Note 5
Galaxy A3 (2016)
Galaxy A5 (2016)
Galaxy A7 (2016)
Galaxy A8
Galaxy A3 (2017)
Galaxy A5 (2017)
Galaxy A7 (2017)
Galaxy J7 (2016)
Galaxy J7
Galaxy J5 (2016)
Galaxy J5
Galaxy On7
Galaxy J7 Prime
Galaxy Tab S2 VE
Galaxy Tab S2
Galaxy Tab A 10.1″ z S Pen
Galaxy Tab A 10.1″

Turecki oddział Samsunga opublikował na swojej stronie listę z informacjami o kolejnych aktualizacjach na konkretne modele. Lista jest dość przejrzysta i dzięki niej wiemy, że niektórzy właściciele np. Note 4 lub Galaxy S5 muszą obejść się smakiem.

Lista na stronie producenta niekoniecznie musi być pewna w 100%, ale z pewnością opublikowanie takiego wykazu to swego rodzaju obietnica. Pamiętajmy, że Samsungowi zdarzały się wpadki przy aktualizacjach, czego przykładem może być wstrzymanie na pewien okres czasu wysyłki Androida Nougat. Miejmy nadzieję, że tym razem nie będzie żadnych problemów. To na co warto zwrócić uwagę, to fakt, że informacja ze strony producenta w Turcji dość szybko została usunięta bądź link do strony jest już nieaktualny.

Źródło: Galaxyclub

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *