News

Trust GXT 786 – dwa urządzenia w jednym opakowaniu

Jak wiemy świat wideokonferencji kwitnie w najlepsze. Obecne czasy powodują, że nawet te ważne spotkania biznesowe możemy odbywać za pomocą komunikatorów internetowych na całym świecie. Warto zwrócić uwagę na to, że często kamery jak i mikrofony wbudowane w przenośne komputery są słabej, jakości ponieważ producenci nie przywiązują do tego większej wagi.

Dziś przedstawiamy Wam urządzenie, a właściwie dwa urządzenia, które dodatkowo są na tyle kompaktowe, że można je zabrać ze sobą w torbę – mowa tutaj o Trust GTC 786.


W opakowaniu znajdziemy kamerę internetową oraz mikrofon. Co ciekawe urządzenia są osobne, dzięki temu z łatwością ustawimy je w dogodnym dla nas miejscu. Zestaw idealnie nadaje się do używania w komunikatorach internetowych, czy YouTube.

Na plus zasługuje również technologia plug and play, która pozwala ominąć skomplikowany proces instalacyjny, a całość sprowadza się do podpięcia przewodu do komputera. Jeśli o nim mowa to ma on długość 1,4 m i zakończony jest wtykiem USB.


Kamera internetowa rejestruje obraz w rozdzielczości 8 megapikseli. Ma możliwość nagrywania obrazu oraz robienia zdjęć. Tak naprawdę funkcjonalność zależna jest od posiadanego oprogramowania na naszym komputerze.

Sam stojak jest elastyczny i doskonale dostosuje się do ekranu laptopa lub jako podstawka na biurko trzymająca obiektyw w odpowiednim, wybranym przez nas położeniu.


W ustawieniach znajdziemy m.in. automatyczny balans bieli, wyostrzanie obrazu w zależności od warunków oświetleniowych, czy automatyczną stabilizację obrazu.
Jeśli chodzi o mikrofon on również spoczywa na masywnej podstawie, która zapewnia mu pewne oparcie na blacie. Łatwo dostępny przycisk ON/OFF z pewnością ułatwi obsługę urządzenia.


Design obu urządzeń wpisuje raczej się w nowoczesność. Czerwone wstawki na mikrofonie mogą nawiązywać raczej do urządzeń powstałych z myślą o graczach, ale oczywiście i zwykły użytkownik będzie zadowolony z wyboru tych urządzeń. Kamerka internetowa na bokach posiada wstawki plastikowe, które posłużą nam do łatwego ustawienia obrazu widocznego przez obiektyw.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *