News

Top 3 esporty 2022 do obstawiania online

W momencie, kiedy branża e-sportowa zaczęła się dynamicznie rozwijać, to zakłady na e-sport nie były jeszcze wtedy bardzo popularne. Jednakże rozwój e-sportu jest niezaprzeczalny, a prognozy przewidują, że w 2022 roku, branża ta wygeneruje ponad 2 miliardy dolarów. Jednoczesny sukces samego e-sportu jest bezpośrednio skorelowany z rozwojem zakładów bukmacherskich na e-sporty, za pomocą których fani na całym świecie mogą utożsamiać się ze swoimi ulubionymi drużynami.

W ciągu ostatnich kilku lat, gdy tradycyjny sport mocno ucierpiał między innymi przez pandemię koronawirusa, branża e-sportowa odnotowała swój pik zainteresowania, a zakłady również na tym skorzystały. Bez wątpienia najbardziej zainteresowaną częścią społeczeństwa są osoby, w przedziale wiekowym 18-24 lata, które zgodnie z polskim prawem, mogą być już uczestnikami zakładów bukmacherskich.

Biorąc pod uwagę, że do końca 2022 r. branża zakładów e-sportowych będzie warta co najmniej 300 milionów dolarów, a według niektórych ekspertów są to zaniżone szacunki, prawdopodobnie jeszcze więcej osób dołączy do tej emocjonującej zabawy.

W dalszej części tego artykułu omówimy 3 najlepsze e-sporty, które możesz obstawiać w sieci, wyjaśnimy, gdzie możesz zawierać zakłady oraz jak je po raz pierwszy postawić.

Counter Strike: Global Offensive

Counter Strike: Global Offensive (CS: GO) daje firmom oferującym zakłady e-sportowe wiele pracy, z tego powodu zakłady na CS: GO znajdują się niemal w każdym kraju na świecie. Counter Strike to gra typu first-person shooter (FPS). Co więcej, jest to ojciec chrzestny wszystkich e-sportowych gier FPS.

Obecnie w ciągu roku odbywają się tysiące profesjonalnych meczów CS: GO, w których udział biorą najlepsze drużyny na świecie, co daje graczom e-sportowym mnóstwo okazji do zarobienia pieniędzy i wspierania swoich ulubionych drużyn.

Zajrzyj na toporową stronę z zakładkami bukmacherskimi Vulkan Bet, aby rozpocząć swoją przygodę z zakładami. Na wszystkich nowych użytkowników czeka tam atrakcyjny bonus powitalny, a sam operator często nagradza swoich klientów, oferując im vulkanbet kod promocyjny, który dodaje do ich konta dodatkowe środki na grę.

League of Legends

Kiedy w 2009 roku Riot wprowadził na rynek grę League of Legends, od razu zyskała ona rzeszę fanów, która od tamtej pory stale rośnie. Ludzie po raz pierwszy w życiu mieli do czynienia z prostszą i łatwiejszą grą MOBA, niż dotychczas istniała, a ci, którzy grali w inne skomplikowane tego typu tytuły, takie jak Dota, byli pierwszymi, którzy chcieli w nią zagrać.

Dziś, ponad 12 lat później, League of Legends nadal jest popularnym tytułem nie tylko w branży gier wideo, ale także w branży iGaming. W rzeczywistości powstaje coraz więcej stron z zakładami na League of Legends, podczas gdy inne nowsze gry powoli przestają być modne.

Dota 2

Szukasz gry z ogromną kolekcją postaci i przesadnie bogatą mechaniką gry? Taka jest właśnie Dota 2. Jest to jedna z najlepszych gier e-sportowych, ponieważ stanowi ostateczną definicję hardcorowej rozgrywki MOBA, w której strategiczne pojedynki i starcia oraz wojna umysłowa osiągają swoje najwyższe szczyty.

Co najważniejsze, Dota 2 to znacznie więcej niż tylko prosta gra. Co prawda od 2016 roku gra odnotowuje niewielki, ale stały spadek liczby miesięcznych graczy, to jej społeczność pozostaje zjednoczona i pełna pasji jak zawsze.

Ostatnim osiągnięciem tej społeczności jest zebranie 40 milionów dolarów w puli nagród The International 10. The International to flagowe wydarzenie w Dota 2 i zdecydowanie najbardziej lukratywny turniej w e-sporcie. Miliony dolarów, które co roku są przeznaczane na zakłady, sprawiają, że nisza zakładów na Dota 2 znajduje się w centrum rynku zakładów e-sportowych.

Jak postawić swój pierwszy zakład?

Aby postawić swój pierwszy zakład, należy przede wszystkim miejsce, gdzie możesz to zrobić. Po założeniu konta i dokonaniu depozytu cała funkcjonalność witryny bukmacherskiej będzie dla Ciebie dostępna.

Następnie znajdź swoją ulubioną grę, wybierz zespół, na który zamierzasz postawić swoje pieniądze, oraz kliknij kurs danego zakładu. Bukmacherzy umożliwiają zawieranie kilku zakładów na jednym kuponie, natomiast nie jest to Twój obowiązek. Jeżeli nie widzisz innych faworytów, możesz zostać przy jednej pozycji.

Następnie korzystając z panelu znajdującego się zazwyczaj po prawej stronie, określ wysokość zakładu. Ujrzysz tam również kurs na dane wydarzenie i potencjalną wysokość wygranej. Jeżeli wszystko odpowiada Twoim oczekiwaniom, to zatwierdź zakład.

Teraz pozostało Ci jedynie odliczanie czasu do rozpoczynającego się wydarzenia, które możesz śledzić na żywo na witrynach takich jak: YouTube lub Twitch. Transmitowane są tam wszystkie największe i najpopularniejsze spotkania e-sportowe z całego świata. Jeżeli nie możesz powstrzymać emocji, to alternatywnie możesz sprawdzić wynik interesującego Cię starcia już po zakończeniu spotkania.

Wniosek

E-sport stworzył zarówno graczom, jak i widzom określone możliwości, które sprawiają, że tłumione emocje mogą znaleźć ujście na zewnątrz, a dodatkowo pozwalają zarobić pieniądze. W zależności od tego, jaki typ gry lubisz, na stronach poświęconych zakładom bukmacherskim masz duże pole manewru.

Pomimo tego, że oferta zakładów na gry takie jak Counter Strike: Global Offensive, League of Legends jest ogromna, to nie powinniśmy spodziewać się jej znaczącego zwiększenia. Już teraz oferowane są różnorodne możliwości zawierania zakładów, jak i ich typów. Jeżeli chcesz spróbować postawić swój pierwszy zakład, to już teraz wejdź na stronę Vulkan Bet i postaw swój pierwszy zakład!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *