News Telefony

To może być hit! Prawdopodobnie nadchodzi budżetowiec roku 2018

Wśród wszystkich użytkowników smartfonów zauważono, że wymagania względem parametrów sprzętowych wciąż rosną. Dzisiaj już wiemy, że to właśnie dla segmentu budżetowców szykuje się rewolucja roku. W Indiach Nokia zamierza reaktywować serię Asha, Google stworzyło specjalną wersję Androida Go, a na chińskim rynku zawojować ma Meizu wprowadzając do swojej oferty model M6S.
 
Już 17 stycznia 2018 roku producent zamierza zaprezentować smartfon, który będzie mógł konkurować z marką Xiaomi. Idąc z duchem czasu Meizu M6S oferować będzie duży 5,7 – calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1440×720 pikseli. Ekran urządzenia ma proporcje 16: 9, które są obecnie najbardziej pożądane przez klientów. Smartfon wyposażony będzie w podwójny obiektyw aparatu, a jednostka napędzająca to niespotykana jak dotąd konfiguracja. Na pokładzie ma znaleźć się procesor od Samsunga – Exynos 7872, na który będzie składać się 6 rdzeni: 2x ARM A73 oraz 4x ARM Cortex A53. Układ graficzny to ARM Mali G71 pracujący z 3 GB pamięci operacyjnej RAM. Na dane użytkownika przeznaczono 32 GB pamięci wbudowanej.
 

andro-news.com

 
Meizu M6S zasilany będzie akumulatorem o pojemności 3000 mAh ze wsparciem dla szybkiego ładowania. Ciekawostką jest to, że zaprezentowany model pozbawiony zostanie fizycznego przycisku HOME, a czytnik linii papilarnych przeniesiony zostanie na krawędź boczną urządzenia.
 
Szacuje się, że na polskim rynku smartfon będzie dostępny za kwotę 700 – 800 zł. Taki stosunek mocy obliczeniowej do ceny pozwala producentowi Meizu silnie konkurować z Xiaomi Redmi 5 i 5 Plus. Na plus należy również zaliczyć to, że w naszym kraju doczekaliśmy się oficjalnego importera tych telefonów.
 
Moim zdaniem to produkt, który zrobi dużą rewolucję wśród urządzeń mobilnych w klasie budżetowej.
 
Źródło: gsmarena.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *