News

Teufel prezentuje nowe słuchawki. Czym charakteryzują się AIRY TWS 2?

Teufel prezentuje AIRY TWS 2, drugą odsłonę swoich popularnych dousznych słuchawek. Niemiecki producent wyposażył urządzenie w liniowe przetworniki HD, aktywną redukcję szumów (ANC) oraz najnowszy standard Bluetooth 5.2 z obsługą AAC. Ta nowoczesna technologia zapewnia niemal bezstratny strumień muzyki ze smartfonów.

W porównaniu do poprzedniej wersji AIRY TWS 2 oferuje niemal dwukrotnie większe przetworniki o średnicy 10 mm, co przekłada się na lepszą wydajność, głębsze basy i wyjątkowo żywiołowe brzmienie. Dodatkowo, słuchawki posiadają aktywną redukcję szumów (ANC) oraz tryb transparentny, który wzmacnia dźwięki z otoczenia, co przydaje się na dworcu kolejowym lub lotnisku. Nowością jest także zwiększona ilość mikrofonów – aż 6, co gwarantuje wyższą jakość rozmów. Słuchawki obsługują również Google Fast Pair i korzystają z zaawansowanego Bluetooth 5.2 z obsługą AAC.

Airy TWS 2 red / fot.prasowe

Codzienną obsługę ułatwia panel dotykowy na słuchawkach, umożliwiający kontrolę funkcji takich jak pauza, regulacja głośności czy pomijanie utworów. Dodatkowo Teufel Headphones, dedykowana aplikacja dla systemów Android i iOS, umożliwia dostosowanie ustawień, sprawdzenie stanu baterii czy korzystanie z innych funkcji. Warto zaznaczyć, że komfort użytkowania wspiera szeroka gama miękkich wkładek silikonowych, dołączanych w pięciu rozmiarach od XS do XL. Właściwe dopasowanie jest kluczowe dla pełnego wykorzystania potencjału dźwiękowego słuchawek.

Airy TWS 2 red / fot.prasowe

Bateria słuchawek pozwala na 9 godzin odtwarzania muzyki, a dzięki ładowaniu z etui ten czas może się wydłużyć nawet do imponujących 42 godzin. Wystarczy zaledwie 10 minut ładowania, aby uzyskać ponad 1 godzinę dodatkowego odsłuchu. Słuchawki AIRY TWS 2 są dostępne w pięciu atrakcyjnych kolorach: Pure White, Night Black, Ruby Red, Sage Green i Space Blue. W zestawie znajduje się etui do ładowania z funkcją automatycznego parowania, 5 par specjalnych wkładek dousznych oraz kabel do ładowania. Cena tego wyjątkowego produktu to 449 zł, a dostępność już teraz na stronie teufelaudio.pl.

Źródło: Informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *